Пʼятниця, 3 травня

Ліверпуль - Арсенал - 1:1 бойова нічия лідерів чемпіонату Англії

У Ліверпулі відбулась битва лідерів англійської Прем'єр-ліги

У Ліверпулі відбулась битва лідерів англійської Прем'єр-ліги Габріел відкриває рахунок Фото: premierleague.com

В Англії відбувся один з головних матчів першого кола - "Ліверпуль" і "Арсенал" поділили очки на "Енфілді".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Ліверпуля.

"Каноніри" вже на третій хвилині вийшли уперед - точним ударом головою відзначився Габріел. А "мерсисайдці" відігралися у середині першого тайму - забив Салах.

У другому таймі найреальнішу нагоду мав Александер-Арнольд, але після його удару м'яч стусонув поперечину.

Після цього матчу "Арсенал" лідирує в АПЛ. У "канонірів" 40 очок. "Ліверпуль" піднявся на другу сходинку, маючи 39 очок. Стільки ж очок у "Астон Вілли", яка вчора врятувалася у битві з аутсайдером "Шеффілд Юнайтед", зрівнявши рахунок на сьомій компенсованій хвилині. Далі йдуть "Тоттенхем Хотспур" - 36 очок, і "Манчестер Сіті" - 34 очки і гра в запасі.

У минулому турі "червоні" не змогли обіграти "Манчестер Юнайтед", незважаючи на величезну перевагу у такому компоненті футболу, як удари по воротах.

Нагадаємо, що минулого сезону команди зіграли 2:2 на "Енфілді", а в Лондоні "Арсенал" переміг із рахунком 3:2.

АНГЛІЙСЬКА ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 18 тур

Ліверпуль. "Енфілд"
Головний арбітр: Кріс Кавана

ЛІВЕРПУЛЬ - АРСЕНАЛ - 1:1

Ліверпуль: 1. Алісон Бекер - 21. Костас Цімікас, 4. Вірджил ван Дейк, 5. Ібраїма Конате, 66. Трент Александер-Арнольд - 17. Кертіс Джонс, 3. Ватару Ендо, 8. Домінік Собослаї - 7. Луїс Діас, 18. Коді Гакпо, 11. Мохамед Салах

Арсенал: 22. Давід Рая - 35. Олександр Зинченко, 6. Габріел, 8. Вільям Саліба, 4. Бен Вайт - 29. Кай Хаверц, 41. Деклан Райс, 8. Мартін Едегор - 11. Габріел Мартінеллі, 9. Габріел Жезус, 7. Букайо Сака

_______________________________________________________________

21:33. і статистика матчу

21:29. вже за кілька днів "Ліверпуль" зіграє на виїзді проти "Бернлі" - 26 грудня. А на "Арсенал" чекає одне з лондонських дербі - проти "Вест Хем Юнайтед" - 28 грудня

90+6 хв. все! Бойова нічия лідерів АПЛ. "Арсенал" залишається на першому місці, а "Ліверпуль" піднімається на друге і ділить очки з "Астон Віллою"

90+1 хв. Сака б'є здалеку - рикошет і м'яч летить на кутовий

87 хв. Нкетія у боротьбі наступив на ногу Ендо, але Кавана розцінив це як грубу гру

84 хв. Салах заслужив на жовту картку. Спершу грубовато зіграв у центрі поля, а потім ще й влаштував суперечку з арбітром

82 хв. Зінченко класно зіграв на перехопленні біля воріт суперника, але Нкетія з Хаверцом не змогли на двох розіграти епізод до вірного

81 хв. у карному майданчику господарів не без допомоги суперника падає Хаверц - але Кавана, порадившись з VAR, пенальті не ставить

80 хв. небезпечний удар Зінченка здалеку - але м'яч блокують захисники

77 хв. заміна у "канонірів": замість Жезуса вийшов Едді Нкетія

73 хв. просто супершанс не реалізували господарі. Після кутового "Арсеналу" господарі втекли у контратаку чотири в один. Салах виклав м'яч на Александера-Арнольда - той бив на силу і запустив м'яча у поперечину

Александер-Арнольд мав виводити "червоних" упередФото: premierleague.com

71 хв. небезпечний дальній удар Елліотта - рикошет і м'яч летить поруч зі стійкою

68 хв. у "канонірів" замість Мартінеллі вийшов Леандро Троссард

68 хв. Юрген Клопп робить потрійну заміну: замість Гакпо, Луїса Діаса і Джонса вийшли Дарвін Нуньєс, Харві Елліотт і Раян Гравенберх

64 хв. Райс запоров перспективний штрафний, виконавши його надто сильно

60 хв. Зінченко потужним ударом з 18-ти метрів завершував атаку "канонірів" - м'яч полетів до глядачів

58 хв. справа гостро прострілив Жезус, але ніхто з "канонірів" не пішов на м'яч

55 хв. Мартінеллі самотужки пішов на двох захисників і втратив м'яча. Тут же контратака господарів, яку перервав Зінченко, добре зігравши біля своїх воріт

54 хв. Гомес зліва увірвався у карний майданчик і намагався закрутити м'яча у дальній кут - не влучив у ворота

53 хв. груба гра з обох сторін. Багато фолів

51 хв. Салах відкотив під удар Діасу, але Луїс з 18-ти метрів пробив коряво і неточно

49 хв. Райс грубовато зіграв проти Гакпо і Канава розцінив цей епізод на жовту

20:37. поновлюється гра на "Енфілді". Господарі починають з центру поля

20:23. і до вашої уваги статистика першого тайму. Гостріше почали "каноніри", а от кінцівку тайму активніше провів "Ліверпуль"

45+5 хв. одразу після цього Кавана дає свисток на перерву

45+5 хв. Собослаї наважився на удар. Рикошет і м'яч перехоплюють "каноніри"

45+4 хв. тепер вже проти Ендо грубо грає Хаверц - це жовта і небезпечний стандарт біля воріт гостей

45+3 хв. Ендо в центрі поля притримав руками Мартінеллі, зірвавши швидку атаку "канонірів"

45+1 хв. зі штрафного зліва Джонс подав точнісінько в руки кіперу "канонірів"

42 хв. Мартінеллі марнує чудовий шанс вивести "канонірів" уперед. Але з хорошої позиції з 12-ти метрів пробив повз ворота

41 хв. Зінченко класним пасом міг вивести сам на сам Мартінеллі, але м'яч перехопив Александер-Арнольд

38 хв. в центрі поля Сака грубо зіграв проти Кертіса Джонса

35 хв. не може продовжити гру Цімікас. Замість грека на полі з'явився Джо Гомес

28 хв. Александер-Арнольд зробив розкішний крос на Салаха зі своєї половини поля. Єгиптянин на замаху прибрав Зінченка і сильним ударом з лівої ноги відправив м'яча у ближню дев'ятку

Салах зрівнює рахунокФото: premierleague.com

28 хв. ГОООООООООООООООООЛ - Салах

27 хв. кількість ударів 1 - 6

25 хв. поки "Арсенал" цікавіше виглядає в атаці. Непогано комбінують на половині поля суперника, але бракує останнього пасу. У "червоних" попереду взагалі все сумно

14 хв. Зінченко не встиг закрити на своєму фланзі Салаха і той бив у дотик з гострого кута - повз ворота

12 хв. після передачі Мартінеллі Жезус потужно пробив справа метрів з 15-ти - м'яч просвистів над поперечиною

8 хв. у центрі поля Цімікас жорстко відмахнувся від Саки, але арбітр залишив епізод поза увагою

6 хв. більше хвилини на VAR розглядали, чи не було офсайду - і таки ні. Гол зараховано

4 хв. Хаверц виконав м'яку подачу зі штрафного з глибини, а бразильський захисник класно пробив головою - м'яч полетів у лівий кут, а Алісон лише проводжав його поглядом у сітку

Габріел виводить "канонірів" упередФото: premierleague.com

4 хв. ГОООООООООООООООООЛ - Габріел

1 хв. ледь не забили каноніри у першій же атаці. Алісон перервав гостру передачу справа. Але м'яч полетів чітко на ногу Жезусу. Той пробив у дотик - рикошет від захисника і м'яч полетів у сантиметрах від поперечини

19:31. гості починають з центру поля

19:20. основа гостей. У складі Олександр Зінченко

19:15. стартова 11-ка господарів

14:45. вітаємо з Ліверпуля, де сьогодні увечері червоні зіграють з лондонським "Арсеналом" у битві за перше місце в чемпіонаті Англії

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів