Субота, 4 травня

Ліверпуль - Манчестер Юнайтед - 0:0 нудний кінець двох серій

"Ліверпуль" не зміг перемогти МЮ

"Ліверпуль" не зміг перемогти МЮ Салах та Ко голів не забили Фото: rte.ie

Єврокубковий сезон до лютого на паузі Але європейський футбольний сезон у самому розпалі і ми поки що переключаємо увагу на найсильніший клубний чемпіонат - англійську Прем'єр-лігу. Тим паче, коли весь футбольний світ йде на різдвяні канікули, англійці грають чотири тури за два тижні. Загалом, буде цікаво.

Читайте: Іспанія на коні, Англія буксує: хто вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

Серію онлайн трансляцій розпочинаємо одним із найзначніших протистоянь у світовому клубному футболі - північно-західне дербі Англії "Ліверпуль" - "Манчестер Юнайтед".

Зустріч на "Енфілді" закінчилася з рахунком 0:0. Таким чином, закінчилися дві серії - "Ліверпуль" уперше в сезоні не виграв удома, а МЮ вперше у нинішньому чемпіонаті зіграв унічию.

"Ліверпуль" за підсумками туру опустився на друге місце, яке ділить з "Астон Віллою" - по 38 очок. А лідирує "Арсенал" – у "канонірів" 39 очок. МЮ на сьомому рядку, відстаючи від "червоних" на 10 очок.

Нагадаємо, що минулого року "Ліверпуль" завдав МЮ однієї з найболючіших поразок в історії дербі. "Червоні" удома розгромили "червоних дияволів" з рахунком 7:0. А позаминулого сезону "Ліверпуль" взагалі виніс МЮ із загальним рахунком 9:0 (5:0 та 4:0).

МЮ взагалі підійшов до матчу в не найкращому настрої – напередодні "червоні дияволи" вилетіли з Ліги чемпіонів.

АНГЛІЙСЬКА ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 17 тур

Ліверпуль. "Енфілд"
Головний арбітр: Майкл Олівер

ЛІВЕРПУЛЬ - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - 0:0

Ліверпуль: 1. Алісон Бекер - 21. Костас Цімікас, 4. Вірджил ван Дейк, 5. Ібраїма Конате, 66. Трент Александер-Арнольд - 38. Раян Гравенберх, 3. Ватару Ендо, 8. Домінік Собослай - 7. Луїс Діас, 9. Дарвін Нуньєс, 11. Мохамед Салах

МЮ: 24. Андре Онана - 23. Люк Шоу, 19. Рафаель Варан, 35. Джонні Еванс, 20. Діогу Далот - 4. Соф'ян Амрабан, 39. Скотт Мактоміней, 37. Коббі Мейну - 17. Алехандро Гарначо, 11. Расмус Хейлунн, 21. Антоні

_______________________________________________________________

20:28. наступної суботи відбудеться битва лідерів "Ліверпуль" - "Арсенал". Побачимося за 6 днів, і знову на "Енфілді"

20:35. господарі виконали 34 удари, але найгостріший момент був біля їх воріт, коли Едерсон виграв мікродуель у Хейлунна

90+6 хв. завершується гра! МЮ бере очко на "Енфілді". Вперше в сезоні "Ліверпуль" не перемагає вдома, а МЮ вперше у сезоні грає у чемпіонаті внічию

90+4 хв. за суперечки з Олівером червону отримав Далот. Певно без гострого слівця не обійшлося

90+2 хв. Гакпо б'є головою після подачі зі штрафного - вище воріт

90+1 хв. попередження Рашфорду за жорсткий стик проти Арнольда

90 хв. ще 5 хв компенсував Олівер

89 хв. навіс Арнольда справа - на трибуну. Отак сьогодні грають "червоні", з величезною кількістю браку

89 хв. у "Ліверпуля" сьогодні за 30 ударів, але більшість з них або блокуються, або ну дуже неточні

88 хв. Шоу збив Конате - це залізна жовта

86 хв. Гомес потужно пробив з гострого кута справа - повз ворота

85 хв. після подачі Цімікаса з флангу м'яч влучає в руку Шоу. Але це не була гра рукою, тож і пенальті немає

84 хв. дальній удар Гакпо - блокує Варан

83 хв. подвійна заміна від тен Хага: замість Антоні і Мейну вийшли Факундо Пеллістрі і Ганнібал Межбрі

79 хв. могла бути хороша атака у гостей, якби не бездарний простріл Антоні

78 хв. ще дві заміни від Клоппа: замість Нуньєса і Діаса вийшли Кертіс Джонс і Гарві Елліотт

77 хв. Конате у карному майданчику господарів класно розібрався з двома захисниками і сильно пробив - в руки Онана

75 хв. дуже гострий простріл Шоу зліва - ван Дейк здорово зіграв на перехопленні

71 хв. перша заміна у МЮ. Маркус Решфорд міняє Гарначо

67 хв. супершанс був у МЮ. Хейлунн вийшов сам на сам з Аллісоном, але пробив у Аллісона. Від воротаря м'яч відскочив до норвежця і Расмус з другої спроби пробив повз ворота

62 хв. дивом не забили господарі. Салах побачив вільного зліва Александера-Арнольда, а той пробив у дотик з 20 метрів - м'яч пролетів в сантиметрах від лівої стійки

61 хв. дві заміни від Клоппа: замість Гравенберха і Собослаї вийшли Коді Гакпо і Джо Гомес

55 хв. важко сьогодні "червоним", А от манкуніанці грають від захисту, не думаючи про атакувальний футбол

48 хв. Салах. Міг віддавати на Нуньєса, але наважився на удар, який накрили захисники

46 хв. повертаємося на "Енфілд", де за мить почнеться другий тайм

45+3 хв. перерва. Зустрінемося за 15 хвилин

45+2 хв. Ендо небезпечно зіграв проти Амрабата

45 хв. Нуньєс не віддав зрячий пас на Діаса, а коли вже вирішив бити, то м'яч накрили

42 хв. Салах вирішив пробити з 20-ти метрів - погладив ногою м'ячика - і той став легкою здобиччю Онани. А міг віддати класний пас лівіше на Нуньєса

40 хв. вболівальники від такого футболу скоро почнуть спати. Дуже сумно на полі, ні моментів, ні комбінацій - нічого

36 хв. після розіграшу кутового м'яч відскочив до Гравенберха - той пробив зльоту - невеличкий рикошет і м'яч летить повз ворота

36 хв. Амрабат заплутав ноги Нуньєсу - небезпечний штрафний у господарів

33 хв. дуже багато боротьби, яка супроводжується величезним браком

28 хв. Онана рятує манкуніанців після сильного удару ван Дейка головою. Перший небезпечний момент у матчі

27 хв. в центрі поля Мейну грубо в'їхав в Ендо

20 хв. Нуньєсу жовта за неспортивну поведінку

18 хв. Діас віддав класний пас під удар Салаху, єгиптянин добре прицілився - але от удар заблокували

16 хв. Александер-Арнольд справа подав на голову Нуньєсу, у Дарвіна удар не вийшов. Але вийшла скидка на Салаха. Та захисники не дали Мухамеду переправити м'яч у ворота

11 хв. Собослай гостро б'є метрів з 25-ти - м'яч просвистів над поперечиною

10 хв. перша вилазка МЮ до воріт - здалеку б'є Мактоміней - вище

4 хв. після розіграшу кутового Салах класно прострілив на Нуньєса, але уругваєць до м'яча не дістав

2 хв. мерсисайдці починають тиснути

18:31. починаємо

18:29. вболівальники співають знамениту You'll never walk alone

18:17. 15 хвилин до гри. "Енфілд" переповнений і до бою готовий

07:31. Вітаємо з англійського міста Ліверпуль, де сьогодні відбудеться один з головних футбольних матчів Англії

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів