Субота, 4 травня

Арсенал - Ліверпуль - 0:2 "червона" перемога у кубковій битві

"Ліверпуль" вибив "Арсенал" з Кубка Англії

"Ліверпуль" вибив "Арсенал" з Кубка Англії Ліверпуль переграв Арсенал у Кубку Англії Фото: liverpoolfc.com

Сліпий жереб у третьому колі Кубка Англії звів лідерів чемпіонату - "Арсенал" приймає "Ліверпуль".

"Апостроф" веде онлайн трансляцію з "Емірейтс Стедіум". Початок матчу – о 18:30.

Нагадаємо, наприкінці минулого року команди зустрічалися в рамках чемпіонату у Ліверпулі. Той матч закінчився внічию.

Наразі "Ліверпуль" лідирує у чемпіонаті (45 очок), випереджаючи "Арсенал" на 5 очок. Між "червоними" та "канонірами" розташувалися "Астон Вілла" (42 очки) та "Манчестер Сіті" (40 очок).

Зазначимо, що "каноніри" лідирують за кількістю перемог у кубку - 14 титулів, попередній у 2020 році. "Ліверпуль" має лише 8 кубків і попередній у 2022 році.

КУБОК АНГЛІЇ. Третє коло

Лондон. "Емірейтс"

АРСЕНАЛ - ЛІВЕРПУЛЬ - 0:2

Арсенал: 1. Аарон Ремсдейл – 15. Якуб Ківьор, 6. Габріел, 2. Вільям Саліба, 4. Бен Вайт – 41. Деклан Райс, 20. Жоржиньйо, 8. Мартін Едегор – 24. Рейсс Нельсон, 29. 7. Букайо Сака

Ліверпуль: 1. Алісон – 2. Джо Гомес, 78. Джарелл Аморін Кванса, 5. Ібраїма Конате, 66. Трент Александер-Арнольд – 17. Кертіс Джонс, 10. Алексіс Мак Аллістер, 19. Гарві Елліотт – 7. Луїс Діас. 9. Дарвін Нуньєс, 18. Коді Гакпо

_______________________________________________________________

20:33. а це гол Луїса Діаса

20:27. відео першого м'яча

20:24. "Арсенал" зазнає третьої поспіль поразки

90+5 хв. все! "Ліверпуль" крокує у 1/16 фіналу Кубка Англії. Попереду у "червоних" дві битви з "Фулхемом" у Кубку ліги. А у "Арсенала" двотижнева перерва перед матчами чемпіонату

90+5 хв. колумбієць класним ударом у ближню праву дев'ятку завершує контратаку гостей 4 в 2

90+5 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Луїс Діас

90+3 хв. ще й капітану мерсисайдців Александеру-Арнольду жовта за зрив атаки господарів

90+3 хв. Алісон впевнено грає на виході після чергового кутового "канонірів"

90+1 хв. жовта Кларку за зрив атаки суперника

90+1 хв. гаряче у карному майданчику "червоних" після подачі корнера - але не дають господарям пробити по воротах

90 хв. небезпечна подача і Нуньєс головою вибив м'яч на кутовий

89 хв. Гравенберх збив Едегора - небезпечний штрафний у господарів

88 хв. Артета робить ще дві заміни: замість Ківьора і Хаверца вийшли Еміл Сміт-Роу і Леандро Троссар

88 хв. нічого не виходить у "канонірів" в атаці

81 хв. Артета оперативно підсилює атаку. Замість опорника Жоржиньйо вийшов Едді Нкетія

80 хв. Александер-Арнольд зі штрафного зліва подає на ближню стійку, де Ківьор у боротьбі з Луїшем Діасом зрізав м'яча у власні ворота

80 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - автогол

78 хв. поперечина!!! Каркас воріт рятує "Арсенал" після удару Жоти головою. М'яч відскочив до Нуньєса - уругваєць пробив повз ворота

77 хв. Нуньєс скинув м'яч на Жоту, а той з 15-ти метрів пробив з-під захисника у лівий кут - Ремсдейл робить класний сейв

75 хв. Юрген Клопп випускає на поле дітей: замість Джонса і Елліотта вийшли Боббі Кларк і Конор Бредлі

71 хв. за суперечки з арбітром жовте світло замайоріло перед Елліоттом

70 хв. супершанс був у "Ліверпуля", але Нуньєс віддав неточний пас на Діаса

65 хв. першу жовту у матчі отримав Саліба. Француз руками притримав Жоту

64 хв. перший удар гостей у площину. Елліотт м'яким ударом пробив у руки Ремсдейлу

63 хв. Мартінеллі в карному майданчику ефектно пройшов двох захисників, але третій вибив м'яча

62 хв. перша заміна від Мікеля Артети. Замість Нельсона вийшов Габріель Мартінеллі

60 хв. зліва гостро прострілив Хаверц - Алісон кінчиками пальців перевів м'яч на протилежний фланг, але точнісінько на ногу Сака. Букайо б'є в дотик - повз ворота

59 хв. заміни у гостей. Замість Мак Аллістера і Гакпо вийшли Раян Гравенберх і Діогу Жота

58 хв. каноніри класно розіграли штрафний. Едегор замість подачі прострілив у карний майданчик на Хаверца, той м'яко подав на дальню стійку - а Сака пробив зльоту - повз ворота

55 хв. Саліба ефектно у підкаті відібрав м'яча у Нуньєса в карному майданчику "канонірів"

54 хв. потужний удар Нуньєса здалеку - м'яч просвистів над поперечиною

53 хв. ще одна атака гостей завершується ударом - Джонс відправляє м'яча на трибуни

49 хв. дальній удар Джо Гомеса - по горобцях

48 хв. Саліба зі своєї половини видав розкішний пас на Саку. Той на швидкості увірвався у карний майданчик, але Кванса його не відпустив і встиг заблокувати удар

46 хв. замін у нас поки немає

19:35. повертаємося на "Емірейтс", де починається другий тайм

19:21. статистика після першого тайму

45+2 хв. завершується перший тайм

45 хв. поперечина рятує "канонірів" після діагонального удару Александера-Арнольда з лінії карного майданчика

44 хв. і знову господарі гублять момент. Перехоплення біля воріт суперника, Едегор віддав пас Хаверцу, а той знову затягнув з ударом. Зрештою пробив низом під пресингом захисника - в руки Алісону

43 хв. небезпечний стандарт у господарів з правого флангу. Сака біля м'яча. Подача - надто сильно і м'яч летить за межі поля

40 хв. Кванса потягнув ногу на рівному місці. Скоріше за все, буде заміна

39 хв. після розіграшу кутового Хаверц пробив головою - повз ворота

38 хв. потужний удар Вайта з 18-ти метрів - м'яч летить під поперечину і Алісон робить сейв, перевівши м'яча на кутовий

37 хв. Райс б'є з-за меж карного майданчика низом - м'яч летить по центру і стає легкою здобиччю Алісона

34 хв. Александер-Арнольд зі штрафного зліва з дуже гострого кута намагався закрутити м'яча у дальню дев'ятку - та не влучив у ворота

30 хв. Едегор класно віддав на Хаверца, а той забарився з ударом

27 хв. Сака після скидки Нельсона б'є з 18-ти метрів - м'яч летить точнісінько в руки Алісону

22 хв. Нуньєс б'є головою після подачі з кутового - повз ворота

21 хв. контратака "червоних" завершується кутовим

20 хв. господарі продовжують грати у високому темпі

16 хв. "червоні" чужих воріт поки взагалі не бачать

11 хв. божевілля на "Емірейтс". Диво врятувало гостей від пропущеного м'яча. Чергове перехоплення м'яча, Хаверц справа вийшов сам на сам, не став бити з гострого кута, а віддав на Сака. Той переадресував м'яч на Едегора, а норвежець з 10-ти метрів стусонув поперечину. М'яч відскочив до Нельсона, а його удар заблокував захисник

8 хв. перехоплення "канонірів" у центрі поля, пас на Хаверца і німець крутить м'яч справа у дальній кут - Алісон відбиває удар, а добити м'яч нікому

8 хв. після розіграшу корнера м'яч ледь не заштовхали у ворота гостей

7 хв. Нельсон б'є з 16-ти метрів - рикошет і буде кутовий

6 хв. гостра атака "канонірів" правим флангом. Швидко доставили м'яч до карного майданчика, а там замешкалися з ударом - і епізод втрачено

5 хв. небезпечний штрафний у гостей справа. Александер-Арнольд подає - м'яч нікого не торкнувся і вилетів за межі поля

3 хв. Рамсдейл передачею від своїх воріт виводить Нельсона сам на сам. Той прокинув м'яч повз голкіпера, але з гострого кута не зміг поцілити у ворота. Гострий момент у "канонірів"

18:31. гра почалась

18:30. фантастична атмосфера на "Емірейтс". Вболівальники зачекалися перемог "канонірів". Після нічиєї на "Енфілді" у "канонірів" було дві поразки у лондонських дербі - 0:2 з "Вест Хем Юнайтед" і 1:2 з "Фулхемом"

18:28. у незвичній формі грають сьогодні команди. Господарі у білій формі на честь акції проти насилля, а гості - у рідкісній фіолетовій

18:26. відбулася серія замін у складі обох команд. Зокрема один з лідерів "червоних" Мохамед Салах відправився на Кубок Африки. У "канонірів" крім Зінченка немає також Мартінеллі, Жезуса та інших гравців основи

18:26. команди вже готуються до виходу на поле

18:18. продовження передматчевої студії

17:43. передматчева студія - англійською

17:41. і основа "канонірів". Олександр Зінченко відсутній через травму

17:39. стартовий склад сьогоднішніх гостей

17:35. за регламентом Кубка Англії, якщо сьогодні не визначиться переможець матчу, то відбудеться повторна гра на полі "Ліверпуля"

17:31. Вітаємо з Лондону, де сьогодні відбудеться топ-матч в рамках Кубка Англії

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів