Субота, 27 квітня

Наполі - Барселона - 1:1 Осімхен рятує Неаполь

Чемпіони Італії та Іспанії не виявили переможця у Неаполі

Наполі - Барселона, Осімхен зрівняв рахунок Осімхен зберіг інтригу на гру у Барселоні Фото: uefa.com

НАПОЛІ – БАРСЕЛОНА, мабуть, головна вивіска 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Але обидві команди перебувають у кризі, особливо неаполітанці. У першому матчі 1/8 фіналу команди переможця не визначили – бойова нічия 1:1.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Неаполя.

Дивіться: Інтер - Атлетіко - 1:0 скромна перемога при великій грі

У першому таймі "Барселона" мала величезну перевагу і кілька разів Мерет врятував "Наполі" від гола. Але на 60-й хвилині і він не зумів відбити удар Роберта Левандовського.

Здавалося б, перемога у "Барселони" в кишені. Але ні. На 75-й хвилині лідер неаполітанців Віктор Осімхен як гросмейстер розібрався із обороною гостей.

Зрівнявши рахунок, господарі збадьорилися і влаштували навалу на ворота тер Штегена, але забити вдруге не змогли.

У результаті бойова нічия, а доля путівки до чвертьфіналу вирішиться за три тижні у Барселоні.

Зазначимо, що це третє протистояння команд, а у двох попередніх сильнішими були іспанці. Вперше вони зустрілися чотири роки тому також у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Тоді в Неаполі була нічия (1:1), але за три тижні "Барса" впевнено переграла "Наполі" вдома (3:1). Вдруге команди зійшлися два роки тому у 1/16 фіналу Ліги Європи. Знову нічия у першому матчі – 1:1 на "Камп Ноу". А у Неаполі каталонці розбили "Наполі" (2:4).

У чемпіонаті Італії "Наполі" йде лише на дев'ятому місці, відстаючи від єврокубкової зони на 9 очок. У "Барселони" справи все ж таки кращі в Прімері - поточне третє місце. Але відставання від "Реала", який лідирує, складає вже 8 очок. З зони ЛЧ каталонці, швидше за все, не вилетять, але й за чемпіонство поборотися шансів мінімум.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Перший матч

Неапіль. Стадіон імені Дієго Армандо Марадони
Головний арбітр: Фелікс Цвайєр (Німеччина)

НАПОЛІ - БАРСЕЛОНА - 1:1

0:1 Роберт Левандовськи, 60'

1:1 Віктор Осімхен, 75'

Наполі: 1. Алекс Мерет - 17. Матіас Олівера, 5. Жуан Жезус, 13. Амір Ррахмані, 22. Джованні Ді Лоренцо (к) - 24. Єнс-Люс Каюсте, 68. Станіслав Лоботка, 99. Андре-Франк Замбо-Ангісса - 77. Хвича Кварацхелія, 9. Віктор Осімхен, 21. Маттео Політано

Барселона: 1. Марк-Андре тер Штеген - 2. Жоау Канселу, 5. Іньїго Мартінес, 4. Рональд Араухо, 23. Жюль Кунде - 22. Ілкай Гюндоган, 15. Андреас Крістенсен, 21. Френкі де Йонг - 8. Педрі, 9. Роберт Левандовськи, 27. Ламін Ямаль

_______________________________________________________________

23:57. в іншому матчі "Порту" переміг "Арсенал" завдяки голу Галено на 90+4-й хвилині

23:53. за три тижні відбудеться гра у відповідь у Барселоні

90+5 хв. і на цьому лунає фінальний свисток

90+5 хв. Левандовськи не зміг як слід прийняти м'яч, але той вдало відскочив до Гюндогана. Ілкай б'є з 20-ти метрів - поруч з лівою стійкою

90+2 хв. дуже ймовірно, що третій поспіль перший матч у протистоянні "Наполі" і "Барси" завершиться внічию

90+1 хв. грубо помилилися каталонці біля своїх воріт, але Сімеоне дуже невдало розпорядився м'ячем, втративши можливість віддати загостроюючий пас на Траоре

89 хв. дальній удар Сімеоне зльоту - м'яч просвистів над поперечиною

86 хв. ще дві заміни готує Хаві: Оріоль Ромеу і Жоау Фелікс вийшли замість Крістенсена і Педрі

85 хв. вже третій поспіль корнер у італійців. Після перших двох були "пожежі" у карному майданчику каталонців, а третій завершується неточним ударом головою Ангісси

84 хв. удар зльоту Сімеоне - рикошет і кутовий

83 хв. після голу Осімхена "Наполі" ніби підмінили, а "Барса" тільки те й робить, що відбивається

80 хв. перша заміна від Хаві. Замість Ямала вийшов Рафінья

80 хв. Распадорі б'є зі штрафного - м'яч потрапляє у стінку

78 хв. Крістенсен збиває Лободку перед карним майданчиком гостей. Плюс жовта данцю

76 хв. і ще дві заміни у господарів: замість Політано і Осімхена вийшли Джакомо Распадорі і Джованні Сімеоне

76 хв. і за розмови жовта Мартінесу

76 хв. ось так - перший удар у площину і гол

75 хв. Кальцоне вже готував заміну нігерійцю. А він забив

75 хв. оце так. Замбо-Ангісса робить пас в карний майданчик на Осімхена, того намагався випередити Мартінес, але Віктор ефектно відтіснив його від м'яча. І опинившись без опіки перед воротами, форвард на класі переграв тер Штегена

75 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Осімхен

75 хв. всі спроби неаполітанців в атаці завершуються далеко до воріт

69 хв. небезпечний простріл справа Ді Лоренцо - рикошет на кутовий. Але ні. Капітан "Наполі" в офсайді

68 хв. отже, замість Кварацхелії і Каюсте вийшли Єспер Ліннстрем і Амед Траоре

67 хв. подвійну заміну готує тренерський штаб "Наполі" - треба щось міняти

66 хв. Педрі з 20-ти метрів потужно б'є зльоту під поперечину - і знову Мерет рятує

63 хв. Араухо після зіткнення з Осімхеном отримує допомогу від лікарів

60 хв. Педрі віддав точний пас на Левандовськи, а поляк першим дотиком прийняв м'яч, а другим пробив точнісінько у лівий кут з-під Ді Лоренцо

60 хв. ГООООООООООООООООООООЛ - Левандовськи

53 хв. зліва Кансело виконав класний пас на Левандовськи, але Жезус у підкаті вибив м'яча на кутовий

51 хв. знову Ямаль з глибини віддав проникаючий пас на Гюндогана. Цього разу Ілкай як слід приклався до м'яча і запустив його десь на Місяць

49 хв. Ямаль відкотив під удар Гюндогану - Ілкай низом пробив у ближній кут і Мерет спокійно бере цей удар

46 хв. неаполітанці розіграли м'яч в центрі поля

23:02. повертаються команди на поле. Поки без замін

22:49. перший тайм можна назвати "Барселона" проти Мерета. І італійський голкіпер наразі зберігає свої ворота на замку

45 хв. перерва

43 хв. Кансело намагався ударом з носка з 20-ти метрів поцілити у ближню дев'ятку - вище воріт

42 хв. Лободка здорово перехопив м'яч на половині поля суперника, але поспішив з пасом на Осімхена

41 хв. та й кутовий неаполітанці розіграли суто для статистики

40 хв. другий корнер у італійців. А нічого кращого у господарів поки немає. Численні навіси неточні, а з гострими передачами взагалі біда

37 хв. був перспективний штрафний справа у господарів. Політано хоч і подав точно на ногу Ді Лоренцо, але той був закритий суперниками, тож ні удару, ні передачі зробити не зміг

33 хв Левандовськи пробив головою після подачі Гюндогана зі штрафного - удар вийшов дуже неточним

27 хв. Осімхен отримав пас з глибини, але нігерієць опинився в офсайді

25 хв. Кварацхелія самотужки пішов на трьох суперників і ті були змушені збивати грузина в центрі поля

24 хв. каталонці, схоже, навели приціл. Але ще є Мерет, на рахунку якого вже два сейви

23 хв. Мерет!!!!!!! У неймовірному стрибку парирував дальній удар Гюндогана у ліву дев'ятку

22 хв. а оце шанс. Канселу зліва добіг майже до лінії поля і прострілив на Левандовськи - Роберт пробив з кількох метрів і Мерет рятує0

21 хв. каталонці ніби й атакують великими силами, діюьть різноманітно - але поки що нічого цікавого біля воріт Мерета немає

19 хв. Осімхен заробив кутовий для неаполітанців. Хвіча подає в центр карного майданчика - захисники виграють боротьбу у повітрі

16 хв. в центрі поля де Йонг фолом проти Ді Лоренцо зупинив швидку атаку господарів - і Цвайєр тут же поліз у кишеню

14 хв. Педрі віддав класну передачу на лінію воротарського майданчика на Левандовськи. Той бив у ближній кут - повз ворота

10 хв. перша спроба атаки господарів. Зліва прострілював Кварацхелія - захисник блокує м'яч

8 хв. сильний удар Ямала здалеку у правий кут - тягне Мерет. М'яч відскочив до Педрі, але він стояв спиною до воріт і поки розвернувся для удару, то вже був накритий захисниками

8 хв. дуже високо пресингують каталонці і у господарів немає можливості спокійно починати атаки

7 хв. Канселу здійнив рейд лівим флангом і подав на дальню стійку на Ямала, але Олівера вдало вибрав позицію і відтіснив нападника від м'яча

4 хв. а це вже перший момент біля воріт неаполітанців. Ямаль справа метрів з 15-ти крутив м'яча у дальній кут - пробив вище воріт

3 хв. каталонці осадили карний майданчик господарів, але до воріт Мерета м'яч не довели

22:02. неаполітанці сьогодні грають у традиційних блакитно-білих кольорах

22:02. гості, які сьогодні грають у жовтому комплекті форми - розіграли м'яч у центрі поля. Починаємо

21:59. The Champions - як і учора в Мілані, тіффозі гучно виконали кінцівку гімну Ліги чемпіонів

21:56. неаполітанці недавно змінили тренера. Вірніше як змінили. Після того, як був звільнений Вальтер Маццаррі, команду очолив колишній помічник Лучіано Спаллетті Франческо Кальцона. Він такоє ж керманичем національної збірної Словаччини, яку вивів на Євро-2024

21:49. команди завершили передматчеву розминку і відправилися у роздягальні. На трибунах сьогодні вільних місць немає

21:31. вітаємо з Неаполя, де за півгодини розпочнеться матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між "Наполі" і "Барселоною"

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії