Субота, 27 квітня

Барселона - Наполі - 3:1 каталонці нарешті у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

"Барселона" дочекалася чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Барселона - Наполі Серхі Роберто – творець третього голу каталонців Фото: uefa.com

Каталонська "Барселона" вперше з 2020 року змогла пройти 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Італійці у матчі-відповіді обіграли італійський "Наполі" і вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Монжуїка". Матч закінчився із рахунком 3:1.

Каталонці вже у дебюті матчу забили два швидкі м'ячі, та "Наполі" незабаром один гол відіграв. І в час, що залишився до перерви, неаполітанці були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але масив атак голом не завершився.

Другий тайм пройшов із перевагою "Барселони", яку увінчав гол Роберта Левандовськи. Щоправда, до цього розкішний шанс зрівняти рахунок мав Ліндстрем, та данець пробив повз ворота.

Зрештою, 3:1 - переконлива за рахунком, але нервова за грою перемога "Барси".

Нагадаємо, перша гра закінчилася з рахунком 1:1.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Матч-відповідь

Барселона. Олімпійський стадіон ("Монжуїк")
Головний арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди)

БАРСЕЛОНА - НАПОЛІ - 3:1

1:0 Фермін Лопес, 15'

2:0 Жоау Канселу, 17'

2:1 Амір Ррахмані, 30'

3:1 Роберт Левандовськи, 83'

Барселона: 1. Марк-Андре тер Штеген - 2. Жоау Канселу, 33. Пау Кубарсі, 4. Рональд Араухо, 23. Жюль Кунде - 22. Ілкай Гюндоган, 15. Андреас Крістенсен, 32. Фермін Лопес - 11. Рафінья, 9. Роберт Левандовськи, 27. Ламін Ямаль

Наполі: 1. Алекс Мерет - 6. Маріо Руї, 5. Жуан Жезус, 13. Амір Ррахмані, 22. Джованні Ді Лоренцо - 8. Хамед Траоре, 78. Станіслав Лоботка, 99. Андре-Франк Замбо-Ангісса - 77. Хвіча Кварацхелія, 9. Віктор Осімхен, 21. Маттео Політано

_______________________________________________________________

23:58. завтра ж запрошую на трансляцію ще одного італійсько-іспанського протистояння. "Атлетіко" в Мадриді приймає "Інтер"

23:57. а от у Лондоні буде додаткович час. У таймі другому "Арсенал" і "Порту" голів не забили

90+4 хв. фінальний свисток! Барселона вперше з 2020 року вийшла до чвертьфіналу, а "Наполі" завершує євросезон

90+3 хв. а це вже удар відчаю від Лободки

90+2 хв. замість Кварацхелії вийшов Сіріль Нгонж

90+2 хв. Хвіча хльостко пробив з 20-ти метрів - м'яч пройшов в сантиметрах від лівої стійки

88 хв. Матіас Олівера з гострого кута пробив у поперечину. А міг інтригу повернути

84 хв. з інтригою сьогодні все. "Наполі" два м'яча вже не відіграє

83 хв. Серхі Роберто змістився зліва, віддав Гюндогану. Турок віддав зворотній пас у карний майданчик, а тоді Серхі видав геніальну передачу на Левандовськи. Поляку лишалося підставити ногу. Гол імені Серхі Роберто

83 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Левандовськи

81 хв. підсилює атаку і Хаві. Замість Рафіньї вийшов Жоау Фелікс

80 хв. супермомент у гостей. Ліндстрем замикав подачу з лівого флангу, але пробив повз ворота

78 хв. Джакомо Распадорі міняє Траоре. Ва-банк йде "Наполі"

78 хв. Ямаль намагався з лівої закрутити м'яч у дальній кут - але пробив трохи неточно

78 хв. а от неаполітанці якось "скисли" в атаці

77 хв. Рафінья зліва з-під захисника б'є у ближній кут - і знову Мерет грає надійно

74 хв. Гюндоган несподівано пробив зльоту у ближній кут - Мерет відбиває підступний удар

72 хв. і ще один небезпечний штрафний у каталонців. Був справа, тепер зліва. Подає м'яко Гюндоган - м'яч летить в руки Мерету

68 хв. після розіграшу кутового забиває Ямаль - але з офсайду, тож гол не зараховано

67 хв. небезпечний штрафний у каталонців. Б'є Рафінья - невеличкий рикошет від Ліндстрема і м'яч летить у ближній кут - і Мерет рятує

64 хв. подвійна заміна і у "Наполі": замість Руя і Політано вийшли Матіас Олівера і Єспер Ліндстрем

63 хв. Траоре пробив по м'ячу після свистка

63 хв. якимсь дивом спершу Осімхен, а потім Ангісса не забили. Оборона "Барси" сьогодні лажає по чорному

60 хв. Хаві робить подвійну заміну, Ферміна Лопеса міняє ветеран Серхі Роберто, а замість Крістенсена на полі з'явився Оріоль Ромеу

58 хв. Гюндоган ледь не зрізав м'яча у власні ворота після подачі Ангісси зліва

57 хв. неаполітанці намагаються бомбардувати карний майданчик фланговими подачами, та поки захист виграє повітря

55 хв. дальній удар Рафіньї - кудись в сторону Жирони

54 хв. таке враження, що каталонці ще відпочивають в роздягальні. Вийшли на другий тайм як сонні мухи

50 хв. Ді Лоренцо пробив головою після подачі Кварацхелії з кутового - повз ворота

49 хв. у карному майданчику Араухо наступив на ногу Осімхену. Але Маккелі пенальті не дає

48 хв. захисники блокують сильний удар Політано, а от добити нікому

47 хв. сильний удар Кварацхелії - м'яч просвистів поруч з правою дев'яткою

23:08. сьогодні ще одна гра 1/8 фіналу. "Арсенал" приймає "Порту". Після першого тайму "каноніри" виграють з рахунком 1:0. В кінці тайму забив Троссар. Таким чином, "каноніри" зрівняли рахунок за сумою матчів

46 хв. у перерві без замін

23:06. починається другий тайм

23:06. повертаються команди на поле. Першими з'являються гості, за ними і господарі

45+4 хв. перший тайм завершено. Повернемося за 15 хвилин

45+3 хв. гаряче було біля воріт Мерета після кутового, але неаполітанці гуртом винесли м'яч

45+2 хв. Жезус намагався пробити по м'ячу, а зарядив по ногах Гюндогану

45+1 хв. після кутового каталонців могла бути контратака "Наполі", але Ангісса невдало розпорядився м'ячем

44 хв. дуже грубо Ямаль влетів у ноги Рую - це залізна жовта

42 хв. потужна атака неаполітанців завершилась класним пасом Хвічі на Траоре, але той не зміг пробити в дотик, а далі захисники вже вибили м'яча

41 хв. Левандовськи метрів з 10-ти пробив повз ворота. Але там важко було, оскільки польський нападник був в оточенні чотирьох захисників

39 хв. неаполітанці продовжують атакувати великими силами

35 хв. після розіграшу кутового здалеку пробив Хвіча - намагався закрутити м'яча у дев'ятку, але пробив значно вище

34 хв. тер Штеген рятує "Барсу" після удару Ді Лоренцо головою під поперечину. Передачу з глибини виконував Руї

33 хв. цікава атака каталонців. Канселу промчав лівим флангом і намагався віддати пас під удар Левандовському, але захисники перехопити м'яч

31 хв. неаполітанці повертаються у гру

30 хв. чергова атака неаполітанців правим флангом. Політано з неробочої правої виконав чудову передачу на захисника Ррахмані, що опинився на місці центрфорварда, і Амір технічно реалізував епізод, пробивши точнісінько у лівий кут з 11-ти метрів

30 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Ррахмані

23 хв. якщо говорити боксерською термінологією, то неаполітанці побували в нокдауні

19 хв. все ж дали жовту Крістенсену. По ділу

18 хв. Осімхен б'є з гострого кута - тер Штеген відбиває. Лободка намагався добити, та Крістенсен дуже грубо зіграв проти словака. Але жовтої данець не отримає, бо Осімхен знову був в офсайді. Хоча там і червону можна було давати

17 хв. каталонці піймали суперника на контратаці. Ямаль віддав на Рафінью, той потужно пробив - стійка. Але м'яч відскочив до Канселу і той не схибив

17 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Жоау Канселу

15 хв. Рафінья зліва прострілив, Левандовськи м'яч дотепно пропустив, а Фермін з 10-ти метрів технічно пробив повз Мерета

15 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Фермін Лопес

14 хв. а тепер гостра відповідь неаполітанців. Небезпечний простріл зліва Руя, захисники не змогли вибити м'яч. Здалеку сильно бив Ангісса - блокує захисник. Потім ще Осімхен намагався скинути під удар Кварацхелії, але невдало

13 хв. захисники "Наполі" проспали ривок Ферміна, той з 16-ти метрів розстрілював ворота, але пробив вище

7 хв. вирівняли неаполітанці гру і навіть сміливо йдуть в атаку

4 хв. Осімхен вийшов сам на сам з тер Штегеном, але пробив у руки воротарю. Та навіть якби й забив, то був в офсайді

3 хв. поки каталонці не дають супернику зачепитися за м'яч

1 хв. дві атаки за стартову хвилину у калалонців. Друга завершилась ударом Ямаля вище воріт

22:01. стартовий свисток Данні Маккелі і гості починають гру в центрі поля

21:58. для однієї з команд гімн Ліги чемпіонів пролнунав востаннє в сезоні. Якщо ж "Наполі" вилетить, то не почує ці акорди щонайменше рік, бо пробитися у ЛЧ за підсумками чемпіонату неаполітанці навряд чи зможуть

21:57. а зараз будемо слухати інший гімн - Ліги чемпіонів

21:56. вболівальники співають гімн "Барселони". І під його акорди команди виходять на трибуни

21:54. нагадаємо, що "Камп Ноу" на реконструкції, тому домашні матчі каталонці грають тут. А взагалі на "Монжуїку" свої домашні ігри грає інший каталонський клуб - "Еспаньйол"

21:53. на трибунах "Монжуїка" сьогодні аншлаг. Воно й не дивно. Хоча там поруч можна повище на гору залізти, і як не бачити, то чути, що коїться на стадіоні

21:43. неаполітанцям їхній президент пообіцяв великі призові за перемогу над "Барселоною", більше 10 мільйонів євро на команду

21:41. Вітаємо з Барселони, з гори Монжуїк, де за кільканадцять хвилин розпочнеться матч БАРСЕЛОНА - НАПОЛІ

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії