Субота, 27 квітня

Україна – Ісландія – 2:1 Ура! Ми їдемо на Євро-2024 до Німеччини!

Україна на Євро-2024

Україна - Ісландія Віктор Циганков забив один із голів у ворота ісландців Фото: uefa.com

Збірна України у вирішальному матчі за вихід на чемпіонат Єврпопи-2024 обіграла збірну Ісландії та виборола путівку на ЄВРО.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію з польського Вроцлава. Матч закінчився із рахунком 2:1.

Ісландці забили першими. Класний удар на 30-й хвилині виконав Альберт Ґвюдмюндссон. Ще до перерви наші забили, але гол Романа Яремчука не було зараховано через офсайд.

Дивіться: Боснія та Герцеговина - Україна - 1:2 залишився один крок до Євро-2024

Але у другому таймі Україна дотиснула непоступливого суперника. Спочатку Віктор Циганков рахунок зрівняв, а в ендшпілі Михайло Мудрик забив переможний гол.

У підсумку, 2:1 - Україні вчетверте поспіль зіграє на ЄВРО.

Нагадаємо, що жеребкування Євро-2024 відбулося ще у грудні. Наша команда автоматично потрапить до групи E, де її суперниками будуть Бельгія, Румунія та Словаччина. Перша гра 17 червня з румунами у Мюнхені.

ЄВРО-2024

Фінал кваліфікації

Вроцлав. "Тарчинськи Арена"
Головний арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)

УКРАЇНА - ІСЛАНДІЯ - 2:1

0:1 Альберт Гвюдмюндссон, 30'

1:1 Віктор Циганков, 54'

2:1 Михайло Мудрик, 84'

Україна: 23. Андрій Лунін - 16. Віталій Миколенко, 22. Костянтин Матвієнко (к), 13. Ілля Забарний, 2. Юхим Конопля - 14. Володимир Бражко, 8. Руслан Маліновський - 10. Михайло Мудрик, 7. Георгій Судаков, 15. Віктор Циганков - 9. Роман Яремчук

Ісландія: 12. Хакон-Рабн Вальдімарссон - 3. Гвюдмюндюр Торарінссон, 18. Даніель-Лео Гретарссон, 5. Сверрір Інгасон, 4. Віктор Пальссон - 9. Йон-Дагюр Торстейнссон, 21. Арнор-Інгві Траустасон, 17. Хакон-Арнар Харальдссон, 7. Йоханн Гвюдмюндссон (к) - 10. Альберт Гвюдмюндссон, 22. Андрі Гудьйонсен

______________________________________________________________

22:48. на ЄВРО ми стартуємо 17 червня з Румунією. Також нашими суперниками є Словаччина і Бельгія

90+4 хв. ВСЕ - УКРАЇНА ЇДЕ НА ЄВРО-2024

90+3 хв. гаряче було біля наших воріт, та зрештою м'яч летить за межі поля

90+3 хв. ісландці всією командою в атаці

90+2 хв. Зінченко притримав суперника руками, що збирався вкинути м'яч з ауту

90+1 хв. три хвилини компенсував Тюрпен

90+1 хв. Мудрик заробляє кутовий. Час зараз грає за нас

90 хв. Судакова жорстко збиває Йоханн Гвюдмюндссон

88 хв. а Ребров замість Циганкова випускає Максима Таловєрова

87 хв. і оперативними замінами реагують ісландці. Замість Торстейнссона і Харальдссона вийшли Мікаель-Егіль Еллертссон і Мікаель Андерсон

84 хв. атака правим флангом. Судаков відкотив м'яча Мудрику і Михайло ідеальним за точністю ударом низом кладе м'яч у лівий кут

84 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мудрик

82 хв. здалеку б'є капітан гостей Йоханн Гвюдмюндссон - дуже неточно

80 хв. дуже нервові хвилини були для нас. Двічі врятував Лунін

79 хв. відбиваються наші після кутового і виносять м'яч подалі від воріт

78 хв. боже. Груба помилка Забарного. Торстейнссон віддав пас на хід Альберту Гвюдмюндссону і той бив метрів з десяти - Лунін рятує

78 хв. після розіграшу кутового м'яч відскочив до Харальдссона, а той потужно вгатив вище

77 хв. Лунін!!!! Рятує Україну після класного удару Торстейнссона у праву дев'ятку

76 хв. наші намагаються до вірного розіграти м'яч, але забагато помилок в атаці

74 хв. але не буде кутового, бо Віталій був у невеличкому офсайді

74 хв. Бражко робить класний пас на Миколенка, той вривається зліва і б'є з 10-ти метрів - рятує ворота Вальдімарссон, відбивши удар ногою

72 хв. замість Яремчука на полі з'являється Артем Довбик

71 хв. і ще одна хороша атака у нас справа - але Яремчук до м'яча не дістає

71 хв. подача з кутового і Вальдімарссон впевнено грає на виході

70 хв. Судаков б'є під поперечину - Вальдімарссон вибиває на кутовий

69 хв. збивають Миколенка - у наших небезпечний штрафний зліва

Віталій Миколенко сьогодні один з найактивніших в атаціФото: uefa.com

67 хв. небезпечна атака ісландців зліва - та, на щастя, м'яч до нападників не доходить

65 хв. Зінченко вивів сам на сам Яремчука, але Роман з гострого кута не зміг поцілити у ворота

64 хв. і заміна у наших. Руслана Маліновського міняє Сашко Зінченко

63 хв. одразу дві заміни у ісландців: замість Торарінссона і Гудьйонсена вийшли Кольбейн Фіннссон і Оррі Оскарссон

62 хв. щараз головне - надійніше зіграти біля власних воріт

60 хв. з лівого кута карного майданчика б'є Мудрик - надто високо летить м'яч

57 хв. гостра подача Мудрика - і хтось з ісландців виніс м'яча з воротарського майданчика

56 хв. проти Яремчука грубо грає Інгасон - залізна жовта і небезпечний стандарт у нас зліва

54 хв. а тепер вже гол за всіма правилами. Була небезпечна атака ісландців. Судаков підхопив м'яча біля нашого карного майданчика, трохи змістився вперед і віддав розкішний діагональний пас на Циганкова. Віктор з 20-ти метрів пробив з-під захисника у лівий кут - Вальдімарссон діставай м'яча з сітки

Віктор Циганков зрівнює рахунокФото: uefa.com

54 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Циганков

51 хв. гостро наші розіграли кутовий. М'яч летів у центр воротарського майданчика, але нікому з українців не вдалося підставити ногу

22:49. Тюрпен дає свисток про початок другого тайму

22:49. повертаються команди на поле

22:36. у ісландців у першому таймі лише 2 удари і 1 гол, у нас 6 ударів і поки "сухо". Але маємо ще час все надолужити

45+2 хв. завершується тайм. Перепочинемо

44 хв. варто трішки піднатиснути і все ж зрівняти рахунок до перерви

42 хв. проти Харальдссона грубовато зіграв Маліновський

41 хв. таки був офсайд у Віктора - гол скасовано

40 хв. але чекаємо. Перевірка VAR на предмет офсайду у Циганкова, що віддавав пас на Яремчука

39 хв. забиває Роман Яремчук

38 хв. і знову Вальдімарссон - цього разу робить сейв після удару головою Забарного

37 хв. Вальдімарссон рятує ісландців після удару Судакова метрів з 20-ти - буде кутовий

31 хв. але поки що нічого не сталося. У нас є година, щоб відігратися

30 хв. десятий номер ісландців класно прибрав Маліновського, потім Бражка і хльостко пробив з 20-ти метрів - у Луніна шансів не було

30 хв. як же так. Знову ми першими пропускаємо. Альберт Гвюдмюндссон розписується у воротах Луніна

26 хв. Циганков п'ятою робив скидання на Яремчука, але Роман не встигав до м'яча

24 хв. трибуни женуть "синьо-жовтих" вперед

21 хв. по ногах Судакова ззаду б'є Харальдссон - і одразу жовта

18 хв. здалеку б'є Маліновський - неточно

15 хв. Миколенко опинився на місці центрфорварда, але дуже неточно пробив з 11-ти метрів. Ех, Микола, Микола

14 хв. ухх. Сильно здалеку пробив Торстейнссон. М'яч летить по центру воріт і Лунін правою рукою робить красивий сейв

13 хв. у наших забагато браку на половині поля суперника

8 хв. ісландці відсунули гру подалі від своїх воріт

5 хв. штрафний удар у ісландців зліва. А стандарти біля наших воріт - це небезпечно. Подає Альберт Гвюдмюндссон - але свистить Тюрпен. Хтось з ісландців порушив правила

2 хв. дальній удар Судакова - вище воріт

2 хв. Мудрик проривається зліва у карний майданчик, віддає на Яремчука. Роман намагався перекласти м'яч з ноги на ногу - і захисники вибивають

21:45. а тепер починається наша гра. Клеман Тюрпен під скандування Україна, Україна дає стартовий свисток

21:44. Грузія перемагає по пенальті з рахунком 4:2. Вітаємо грузинський народ з цим історичним досягненням. ГРУЗІЯ ЇДЕ НА ЄВРО-2024

21:43. на трибунах десятки тисяч українців

21:41.. а зараз весь Вроцлав і уся Україна співають "Ще не вмерла України"

21:39. командли вже на полі. Слухаємо гімн Ісландії

21:37. а наша гра почнеться за лічені хвилини. Команди вже у підтрибунному приміщенні і чекають виходу на поле

21:36. у матчі Грузія - Греція зараз буде серія пенальті

21:25. розминку вже завершено і команди відправляються у роздягальні

21:24. а у Кардіффі о 21:45 почнеться гра між Вельсом і Польщею

21:22. сьогодні не лише наша гра. У Тбілісі Грузія зустрічається з Грецією. Там вже завершується другий екстратайм. Поки без голів

21:04. передматчева live-студія з Вроцлаву

21:01. керманич ісландців Оге Харейде виставив такий склад

Стартовий склад збірної ІсландіїФото: Facebook KSI

20:57. склад збірної України. Сергій Ребров зробив чимало замін у порівнянні з матчем проти боснійців

Склад "синьо-жовтих" на груФото: УАФ

20:12. обидві збірні вже на "Тарчинськи Арена". Незабаром почнуться передматчеві розминки

19:33. а тепер вишенька на торті - Україна на Євро-2024. Будемо сподіватися, що наша збірна виконає останній крок

19:22. і друга позитивна новина. Молодіжна збірна U-21 здобула шосту перемогу у шести матчах відбору на Євро-2025 - на виїзді "синьо-жовті" розгромили Азербайджан (0:3). За чотири тури до фінішу відбору наша команда випереджає англійців на три очки

19:21. сьогодні вже маємо кілька гарних новин. Юнацька збірна U-19 від керівництвом Дмитра Михайленка вийшла на Євро-2024, обігравши у вирішальному матчі еліт-раунду команду Швейцарії з рахунком 3:0

Комплект форми для збірної УкраїниФото: УАФ

15:29. сьогодні відбулась традиційна прогулянка "синьо-жовтих". Керманичу збірної знову склав компанію президент УАФ

Сергій Ребров і Андрій Шевченко на прогулянці у ВроцлавіФото: УАФ

15:16. сьогодні очікується повернення в основну обойму Віктора Циганкова. Можливо півзахисник "Жирони" вийде на поле з перших хвилин гри

Віктор ЦиганковФото: uefa.com

14:45. вітаємо з польського містечка Вроцлав, де за 7 годин розпочнеться матч Україна - Ісландія

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії