Вівторок, 30 квітня

Барселона - ПСЖ - 1:4 каталонці билися як леви, але далі йде Париж

ПСЖ у півфіналі зіграє з дортмундською "Боруссією"

Барселона - ПСЖ У "Барселони" перевага після першої гри Фото: uefa.com

У Лізі чемпіонів визначились перші півфіналісти. ПСЖ після домашньої поразки розгромив "Барселону" на виїзді, а дортмундська "Борусія" у фантастичному матчі обіграла "Атлетіко".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із Барселони.

Нагадаємо, каталонці виграли у Парижі з рахунком 3:2. Але забивши швидкий гол, не зуміли втримати перевагу у два м'ячі. Злий жарт із каталонцями зіграло вилучення Араухо. І ПСЖ сповна скористався чисельною перевагою. Зазначимо, що за рахунку 1:3 "Барселона" мала кілька забійних моментів, але каталонці і рятівний гол не забили, і четвертий м'яч пропустили.

У підсумку, 1:4 – далі йде ПСЖ.

Схожа ситуація була у протистоянні "Атлетіко" з "Боруссією". Мадридці перемогли 2:1, але дортмундці вдома взяли переконливий реванш. Дортмундці забили двічі наприкінці першого тайму, але на початку другого двічі пропустили. Але на 71-й хвилині "Борусія" знову вийшла вперед, а за три хвилини забила четвертий гол.

У підсумку, 4:2 - у півфіналі зіграє "Боруссія".

ПСЖ та "Боруссія" склали першу півфінальну пару. А друга визначиться вже сьогодні.

1:4 Кіліан Мбаппе, 89'

Барселона: 1. Марк Андре тер Штеген (к) - 2. Жоау Канселу, 33. Пау Кубарсі, 4. Рональд Араухо, 23. Жюль Кунде - 8. Педрі, 22. Ілкай Гюндоган, 21. Френкі де Йонг - 11. Рафінья, 9. Роберт Левандовськи, 27. Ламін Ямаль

ПСЖ: 99. Джанлуїджи Доннарумма - 25. Нуну Мендеш, 21. Лукас Ернандес, 5. Маркіньйос (к), 2. Ашраф Хакімі - 8. Фабіан Руїс, 17. Вітінья, 33. Воррен Заїр-Емері - 29. Бредлі Барколя, 7. Кіліан Мбаппе, 10. Усман Дембеле

______________________________________________________________

23:58. вже завтра суперматчі МАНЧЕСТЕР СІТІ - РЕАЛ і БАВАРІЯ - АРСЕНАЛ

90+8 хв. на цьому у нас все! БАРСЕЛОНА БИЛАСЯ ЯК ЛЕВИ, АЛЕ ДАЛІ ЙДЕ ПСЖ. ЧЕРВОНА КАРТКА АРАУХО ЗІГРАЛА ПРОТИ КАТАЛОНЦІВ

90+8 хв. і Ферміну попередження за грубу гру в центрі поля

90+7 хв. Рафіньї жовта за неспортивну поведінку

23:58. фінальний свисток лунає у Дортмунді. "Боруссія" виграє у "Атлетіко" з рахунком 4:2 і виходить до півфіналу

90+4 хв. сльози розпачу каталонських вболівальників

90+3 хв. Мбаппе здалеку потужно б'є під поперечину - рятує тер Штеген

89 хв. контратака парижан. Мбаппе виводять на удар, але рятує тер Штеген. М'яч відлетів до Асенсіо - але й його удар бере голкіпер. А далі Кунде, вибиваючи м'яча, потрапив у п'яту точку Іньїго, від якої м'яч відлетів до Кіліана і той вже з кількох метрів розстріляв порожні ворота

89 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Мбаппе

89 хв. просто божевілля у Барселоні. Спершу Барса повинна була забивати рятівний другий гол, але після другого поспіль кутового париж тікає в контратаку і забиває, хоч з трудом

88 хв. замість Дембеле вийшов Коло Муані

88 хв. Рафінья з кутового крутить м'яч у ворота, але рятує Доннарумма парижан

88 хв. чергове перехоплення каталонців. І контратака 3 в 1. Левандовськи міг котити на відкритого Феррана. Але вирішив бити сам. Рикошет і кутовий

87 хв. Доннаруммі жовта за затягування часу

85 хв. Рафінья подає на Левандовського, проти того фолять. Але в офсайді був польський форвард

84 хв. небезпечний штрафний заробляє "Барса" справа

82 хв. Хаві кидає в бій нове підсилення. Замість Канселу і де Йонга виходять Жоау Фелікс і Фермін Лопес

80 хв. Мануель Угарте міняє Заїра-Емері. Третя заміна у ПСЖ

80 хв. дуже гостро заграли господарі після1:3

79 хв. дальній удар Дембеле - невеличкий рикошет і буде кутовий

78 хв. Рафінья зліва чи то пробиває, чи прострілює. Але і м'яч у ворота не летить, і Левандовськи не встигає

77 хв. Луїс Енріке робить подвійну заміну. Замість Фабіана і Барколя вийшли Марко Асенсіо і Лі Кан Ін

74 хв. у Дортмунді просто голепад. Спершу Анхель Корреа зрівняв рахунок у грі, але дуже швидко "Боруссія" знову здобула перевагу у два м'ячі. Протягом трьох хвилин відзначилися Ніклас Фюллькруг і Марсель Забітцер

73 хв. Левандовськи з лівої з карного майданчика класно б'є - Доннарумма відбиває м'яч перед собою, а Феррану не дав добити захисник

73 хв. каталонці намагаються високо пресингувати, щоб змусити суперника помилитися

72 хв. Ферран тактичним фолом проти Хакімі зриває атаку гостей

66 хв. ще й помічнику Хаві червона. Хто там тепер діями команди керуватиме - масажист?)))

65 хв. Гюндоган у карному майдагнчику падає не без допомоги Маркіньйоса, але Ковач пенальті не дає. Ще й Ілкаю жовта за розмови

63 хв. Гюндоган зі штрафного класно подав на Феррана, але того на мить випередив захисник, вибивши м'яча на кутовий

62 хв. Маркіньйос грубо зіграв проти Феррана і це жовта

61 хв. Педрі міняє Ферран Торрес

61 хв. б'є Мбаппе у ліву дев'ятку - тер Штеген хоч і вгадав напрямок удару, та такі пенальті не беруться. І танці німцю не допомогли

Кіліан Мбаппе чітко реалізував пенальтіФото: uefa.com

61 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Мбаппе

60 хв. Мбаппе проти тер Штегена. Німець танцює у воротах, намагаючись вивести Кіліана з рівноваги

59 хв. Канселу у зовсім непотрібній ситуації, фактично на виході з карного майданчика збиває Дембеле - і Ковач ставить пенальті

58 хв. Левандовськи пробив головою після подачі Канселу зліва - але м'яч став легкою здобиччю Доннарумми

56 хв. за неспортивну поведінку на тренерській лаві червону картку отримав керманич "Барселони" Хаві

55 хв. і майже одразу був супершанс у "Барси". Гюндоган метрів з 15-ти бив, здавалося б, напевне - але м'яч просвистів поруч зі стійкою

54 хв. розіграли гості кутовий. Хакімі замість подачі віддав під удар Вітіньї, а той метрів з 20-ти пробив точнісінько у дальній лівий кут воріт каталонців

Вітінья зрівнює рахунок за сумою двох матчівФото: uefa.com

54 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Вітінья

53 хв. тим часом, змінився рахунок в Дортмунді. На 49-й хвилині м'яч у власні ворота зрізав Хуммельс. Тепер 2:1 на користь "Боруссії"

52 хв. який шанс у парижан. Дембеле віддав на Мбаппе. Кіліан міг бити сам, але кинув у прорив Фабіана. Той бив метрів з десяти зліва - намагався поцілити у дальній кут, але схибив

49 хв. після розіграшу кутового Барколя намагався пробити з гострого кута, але захисники гуртом заблокували м'яч

49 хв. хльосткий удар здалеку від Хакімі - тер Штеген цього явно не чекав, підставивши руку - від якої м'яч ледь не влетів у ворота

48 хв. парижани притисди каталонців до воріт

46 хв. Луїс Енріке і Хаві у перерві замін не робили

46 хв. каталонці розігрують м'яч в центрі поля - починається друга половина гри

23:06. повертаємося на "Монтжуїк", де за мить почнеться другий тайм

22:53. у ПСЖ є ще тайм, щоб забити необхідні голи для виходу до наступного етапу. А Хаві тепер треба придумати, як стримати гостей, які грають у більшості

45+5 хв. заробляють парижани кутовий, але Ковач дає свисток на перерву. Вже й так дві хвилини переграли

45+3 хв. Мендеш зліва з глибини виконав класну подачу на дальню стійку - Дембеле пробив зльоту - і м'яч пройшов в сантиметрах від стійки

45+1 хв. Фабіан Руїс грубо в'їхав у ноги Педрі - жовта

44 хв. у Дортмунді "Боруссія" за 5 хвилин забила двічі у ворота "Атлетіко". Відзначилися Юліан Брандт і Іан Маатсен. Іспанцям тепер треба забивати

43 хв. дальній удар Вітіньї - вище

40 хв. за неспортивну поведінку по жовтій отримали Мбаппе і Іньїго Мартінес

40 хв. Вітінья класним пасом віддав м'яч наліво на Барколя, а той гостро прострілив по лінії воротарського майданчика. Мбаппе до м'яча не дістав, а от Дембеле пробив під поперечину

40 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Дембеле

38 хв. залишившись у меншості, каталонці трохи відсунули гру від своїх воріт

34 хв. вимушена заміна у каталонців. Замість Ямаля вийшов Іньїго Мартінес. Хаві підсилює захист

33 хв. але це вилучення ще аукнеться каталонцям

32 хв. Дембеле зі штрафного бив у ближній кут - м'яч просвистів над поперечиною

29 хв. Араухо збиває Барколя перед карним майданчиком - штрафний удар і червона картка уругвайцю

28 хв. після розіграшу кутового Мбаппе бив вже головою - з воріт м'яч виніс Кунде

27 хв. тер Штеген рятує каталонців, відбивши удар впритул від Мбаппе

23 хв. нагадаю, ПСЖ вже треба забивати щонайменше два м'ячі

22 хв. а що там у Дортмунді? А там нулі. Облак крутиться у воротах як білка у колесі, але поки не пропускає)

20 хв. Левандовськи потужно б'є метрів з 15-ти - м'яч просвистів над поперечиною

17 хв. другий поспіль кутовий гостей справа. Цього разу навіс в руки тер Штегену

15 хв. на гру гостей це не надто вплинуло. Вони продовжують потужно атакувати

13 хв. третій гол Рафіньї у двох матчах проти ПСЖ

12 хв. оце так. Перший вихід каталонців в атаку і гол. Араухо з глибини віддав розкішний крос на Ямапя, той втік від Мендеша і прострілив на ближню стійку, а Рафінья ударом в дотик прицільно пробив у ближній кут

Рафінья відкриває рахунокФото: uefa.com

12 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Рафінья

12 хв. "Барса" намагається витримати стартовий тиск гостей

11 хв. позиційна атака парижан завершилась прикрим пасом Мендеша в аут

8 хв. Мбаппе опинився вже зліва - гострий простріл, але захисники блокують м'яч

7 хв. перший корнер у гостей - справа. Заїр-Емері подає і виносять захисники

6 хв. французи намагаються атакувати то справа через Мбаппе, то зліва через Барколя

3 хв. французи з перших хвилин позначили свою націленість на ворота

22:02. Ковач дає стартовий свисток - і гості починають з центру поля

21:57. для однієї з команд ці акорди лунають востаннє в сезоні

21:56. дуже потужне виконання. А тепер чекаємо виходу команд на поле і ще один гімн - Ліги чемпіонів

21:55. вболівальники "Барси" виконують клубний гімн Blaugrana

21:48. зовсім трошки часу до початку гри

18:51. вітаємо з Барселони, де сьогодні каталонці зіграють з ПСЖ матч у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів