• НБУ:EUR 43.25
НБУ:USD  40.35

Іспанія обіграла Німеччину: "Фурія Роха" крокує далі

Іспанія - Німеччина Євро-2024 Фото:

«Апостроф» провів текстову онлайн-трансляцію поєдинку 1/4 фіналу Євро-2024 між збірними Іспанії та Німеччини.

Матч відбувся: 5 липня за київським часом.

Стадіон: «МХП-Арена» (Штутгарт, Німеччина).

Головний арбітр матчу: Ентоні Тейлор (Англія).

Тоні КроосФото: uefa.com

Стартові склади команд:

Збірна Іспанії: Сімон (В), Карвахаль, Ле Норман, Ляпорт, Кукурелья, Родрі, Руїс, Ямаль, Педрі, Вільямс, Мората (К).

Стартовий склад збірної Іспанії Фото: t.me/footballcntr

Збірна Німеччини: Ноєр (В), Кімміх, Рюдігер, Та, Раум, Джан, Кроос, Мусіала, Гюндоган (К), Сане, Гаверц.

Стартовий склад збірної НімеччиниФото: t.me/footballcntr

—————————————————————

Текстова онлайн-трансляція матчу Іспанія - Німеччина:

Лунають гімни Іспанії та Німеччини. Матч розпочнеться за лічені хвилини.

Матч завершено Іспанія 2 - 1 Німеччина.

120+7' Матч завершено! Пролунав фінальний свисток.

120+6' Карвахаль отримує другу жовту картку, яка пертворюється в червону і покидає межі поля.

120+4' За межами поля, жовту картку отримав Альваро Мората (Іспанія).

120+3' Жовту картку отримав Фабіан Руїс (Іспанія).

120' Компенсовано 3' хвилини.

120' ГОЛ! Мікель Меріно замикає чудову навісну передачу від Дані Ольмо, не менш чудовим ударом головою.

117' Унай Сімон (Іспанія) блискуче реагує на небезпечний удар і рятує команду.

113' Жовту карточку отримує Деніз Ундав (Німеччина).

113' Ушкодження у Тоні Крооса (Німеччина).

112' Оярсабаль (Іспанія) пробиває поруч з лівою стійкою.

111' Кімміх (Німеччина) порушив правила.

110' Жовта картка Родрі (Іспанія).

108' Іспанія заробляє кутовий. Виконає його Ферран Торрес (Іспанія).

107' М'яч влучає в руку Кукурелья (Іспанія) в штрафному майданчику, але арбітр показує, що все відбувалось в рамках правил.

106' Все готово до початку другого тайму додаткового часу.

105+1' Перерва.

105' Ентоні Тейлор компенсує 1' хвилину.

104' Оярсабаль (Іспанія) невдало пробив по воротах.

102' Заміна (Іспанія). Замість Фабіан Руїс (Іспанія), на поле виходить Хоселу (Іспанія).

102' Фабіан Руїс (Іспанія) отримав ушкодження і не зможе продовжити матч.

101' Невдалий удар від Андріха (Німеччина), м'яч летить вище воріт.

100' Карвахаль (Іспанія) отримує попередження.

96' Оярсабаль (Іспанія) пробив по воротах, удар заблоковано.

94' Жовта картка Флоріан Вірц (Німеччина).

92' Німеччина активно розпочинає третій тайм і заробляє кутовий.

91' Заміна (Німеччина). Замість Вальдемар Антон (Німеччина), на поле виходить Кай Гаверц (Німеччина).

91' Ентоні Тейлор сигналізує про початок першого тайму додаткового часу.

90+5' Кінець другого тайму. На нас чекають овертайми!

90+4' Мюллер (Німеччина) пробиває повз ворота.

90+3' Торрес порушує правила.

90+2' Фабіан Руїс (Іспанія) виконує грубий підкат.

90' До основного часу додано 4´ хвилини.

89' Флоріан Вірц (Німеччина) зрівнює рахунок. Який удар! М'яч летить прямо в кут воріт!

87' Тоні Кроос (Німеччина) розігрує кутовий короткою передачею.

86' Кай Гаверц (Німеччина) фолить в атаці.

85' Карвахаль (Іспанія) порушує правила.

82' Гаверц (Німеччина) побачив, що голкіпер Іспанії вийшов задалеко з воріт та спробував його перекинути, але спроба вийшла невдалою. Вільний удар для збірної Іспанії.

82' Унай Сімон (Іспанія) отримує жовту картку.

80' Заміна (Німеччина). Замість Йонатан ТА (Німеччина), на поле виходить Томас Мюллер (Німеччина).

80' Заміна (Іспанія). Замість Ніко Вільямс (Іспанія), на поле виходить Мікель Меріно (Іспанія).

80' Заміна (Іспанія). Замість Альваро Мората (Іспанія), на поле виходить Мікель Оярсабаль (Іспанія).

77' Чудова гра Унай Сімона! Він не дозволяє Фюллькругу забити гол.

75' Жовту картку отримує Ферран Торрес (Іспанія).

73' Міттельштадт (Німеччина) отримує гірчичник від Ентоні Тейлора і теж пропустить наступну гру.

71' Удар Гаверца (Німеччина) заблоковано.

70' Унай Сімон (Іспанія) блискуче реагує на небезпечний удар Роберта Андріха (Німеччина) і рятує команду.

67' Тоні Кроос (Німеччина) отрам жовту картку за брутальний підкат.

66' Фол від Тоні Крооса (Німеччнина).

65' Джамал Мусіала (Німеччина) порушує правила.

63' Кроос (Німеччина) виконав кутовий на Фюллькруга (Німеччина), але той пробив головою вище воріт.

63' Заміна (Іспанія). Замість Ламін Ямаль (Іспанія), на поле виходить Ферран Торрес (Іспанія).

60' Вірц (німеччнина) пробиває по воротах, м'яч влучає в захисника. Кутовий для збірної Німеччнини.

57' Заміна (Німеччина). Замість Ількай Гюндоган (Німеччина), на поле виходить Ніклас Фюллькруг (Німеччина).

57' Заміна (Німеччина). Замість Давід Раум (Німеччина), на поле виходить Максимільян Міттельштадт (Німеччина).

56' Ховту картку отримав Роберт Андріх (Німеччина). Він також пропустить наступну гру.

54' Німеччина тисне, але захист Іспанії демонструє впевнену гру.

52' Гол! Іспанія виходить вперед. Дані Ольмо (Іспанія) впевнено пробив з лінії штрафного майданчика, після передачі Ямаля (Іспанія).

50' Небезпечний підкат від Карвахаля (Німеччина).

47' Мората (Іспанія) пробиває з хорошої позіциї вище воріт.

46' Заміна (Іспанія). Замість Робен Ле Норман (Іспанія), на поле виходить Начо Фернандес (Іспанія).

46' Заміна (Німеччина). Замість Емре Джан (Німеччина), на поле виходить Роберт Андріх (Німеччина).

46' Заміна (Німеччина). Замість Лерой Сане (Німеччина), на поле виходить Флоріан Вірц (Німеччина).

46' Другий тайм розпочався! Гра продовжується.

Статистика після пешого тайму

Володіння м'ячем: Іспанія 51% - Німеччина 49%.

Удари: Іспанія 8 (4) - Німеччина 3 (3).

45+2' Перерва! Перший тайм завершено.

45+2' Кукурелья (Іспанія) порушує правила.

45+1' Ямаль (Іспанія) завдає слабкого удару. М'яч в руках у Ноєра.

45' В першому таймі буде компенсовано 2' хвилини.

42' Занадто сильна передача від Кімміха (Німеччнина).

41' Тоні Кроос (Німеччнина) порушує правила.

39' Дані Ольмо (Іспанія) завдав удару з убивчої позиції. Ноєр (Німеччина) не без зусиль зберіг м'яч в грі.

39' Гарний контроль м'яча від гравців збірної Іспанії.

36' Ніко Вільямс (Іспанія) заліз в офсайд.

35' Кай Гаверц (Німеччнина) завдає потужний удар в лівий кут воріт. Чудовий сейв від Сімона (Іспанія).

34' Унай Сімон (Іспаня) демонструє впевнену гру на виході.

29' Жовту картку отримав Робен Ле Норман (Іспанія). Якщо збірна Іспанії вийде в наступний рауд він пропустить цю гру.

28' Жовта картка за грубий підкат для Раума (Німеччина).

27' Німеччина заробляє право на кутовий. Який не вдало виконує Тоні Кроос (Німеччина).

24' Мората (Іспанія) порушує правила. Штрафний для збірної Німеччини.

23' Ляпорт (Іспанія) пробиває низом. Ноєр (Німеччина) без особових зусиль забирає м'яч до рук.

21' Гаверц (Німеччина) завдав влучного удару головою. Чудова гра від голкіпера збірної Іспанії.

19' Офсайд у Кімміха (Німеччина).

17' Руїс (Іспанія) пробиває з меж штрафного майданчика, вище воріт.

16' Мората (Іспанія) пробиває по воротах, удар заблоковано.

15' Ламін Ямал (Іспанія) зі штрафного завдав небезпесного удару. М'яч розминувся з правою стійкою.

14' Рюдігер (Німеччина) за небезпечний підкат отримує жовту картку.

13' Ніко Вільямс (Іспанія) фолить в нападі.

12' Ніко Вільямс (Іспанія) невдало пробив по воротах.

11' Альваро Мората (Іспанія) заліз в офсайд.

10' Невдала спроба дриблінгу від Ніко Вільямс (Іспанія).

8' Педрі (Іспанія) не може продовжити гру. Заміна (Іспанія). Замість Педрі (Іспанія), на поле виходить Дані Ольмо (Іспанія).

6' Гюндоган (Німеччина) порушує правила.

5' Педрі (Іспанія) отрима ушкодження.

4' Тоні Кроос (Німеччина) порушує правила.

2' Марк Кукурелья (Іспанія) отримав ушкодження.

2' Родрі (Іспанія) пробив по воротах.

1' Матч розпочався! Німеччина розіграла м'яч з центра поля.

Розділ: Спорт