RU  UA  EN

Неділя, 21 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.75
Світ

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Погляд

Посадити у клітку або поговорити: навіщо Трамп покликав Путіна в гості

Візит Путіна до Білого Дому потрібен як Трампу, так і Заходу в цілому

Візит Путіна до Білого Дому потрібен як Трампу, так і Заходу в цілому Фото: EPA/UPG

Президент США Дональд Трамп запросив свого російського колегу Володимира Путіна відвідати з візитом Білий Дім. Після втручання Росії в американські вибори і на тлі загострення відносин між західними країнами і РФ таке запрошення виглядає неоднозначно. Чим керувався Трамп і чи потрібна така зустріч, "Апострофу" розповів російський опозиційний політик Костянтин Боровий.

Мені здається, що бажання американців отримати якісь зустрічні дії - це рух у правильному напрямку. З боку Трампа це не просто запрошення зустрітися у Вашингтоні, це запрошення, яке супроводжується певними умовами. У всякому разі, було сказано, що є сенс зустрічатися, якщо це матиме якісь результати.

Мабуть, Путін або дипломати, які готують цю зустріч, досягнуть якихось попередніх домовленостей про можливі дії. В даному випадку останнє звернення Путіна - з ракетами, що падають на Флориду, із заявою про використання ядерної зброї - було все-таки неприємним для Заходу. Думаю, подібні заяви не лякають, але неприємні.

І заспокоїти Путіна - правильне завдання. Ідея зовсім ізолювати його, "помістити в клітку" і "труїти" санкціями і символічними діями на кшталт висилки дипломатів (після отруєння екс-співробітника ГРУ РФ Сергія Скрипаля в Британії, - "Апостроф") багатьма сприймається як небезпечна поведінка.

Читайте також: Путін сильно наляканий: чи зміниться щось на Донбасі

Якісь переговори та розмови з Путіним потрібні. Є надії на те, що ці розмови можуть змінити його позицію, його агресивну, дуже нецивілізовану поведінку. Чому їх не використовувати, чому не спробувати?

Я думаю, що Трамп довів, і багаторазово, що він незалежний від Путіна та його спецслужб. І переговори, якщо вони обумовлені реальними діями, які підуть за ними - це правильне рішення.

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

Переділ влади в Молдові: навіщо друзі Путіна об'єдналися з про­європейською силою

Що відбувається в Молдові, чи зміниться політична система країни і як це вплине на українсько-молдавські відносини, Апострофу розповіла Вікторія Букетару

Путін перемагає в Україні, поки ви чекаєте, що з неба щось впаде - Глен Грант

Чому Україна не зможе домовитися з Росією - Апострофу розповів експерт з питань нацбезпеки і оборони Глен Грант

Кримський міст буде просто знесений: як це станеться

Кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар розповів апостроф про природне явище, яке знищить Кримський міст