RU   UA   EN  

Вівторок, 21 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.00
Світ

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Погляд

Посадити у клітку або поговорити: навіщо Трамп покликав Путіна в гості

Візит Путіна до Білого Дому потрібен як Трампу, так і Заходу в цілому

Візит Путіна до Білого Дому потрібен як Трампу, так і Заходу в цілому Фото: EPA/UPG

Президент США Дональд Трамп запросив свого російського колегу Володимира Путіна відвідати з візитом Білий Дім. Після втручання Росії в американські вибори і на тлі загострення відносин між західними країнами і РФ таке запрошення виглядає неоднозначно. Чим керувався Трамп і чи потрібна така зустріч, "Апострофу" розповів російський опозиційний політик Костянтин Боровий.

Мені здається, що бажання американців отримати якісь зустрічні дії - це рух у правильному напрямку. З боку Трампа це не просто запрошення зустрітися у Вашингтоні, це запрошення, яке супроводжується певними умовами. У всякому разі, було сказано, що є сенс зустрічатися, якщо це матиме якісь результати.

Мабуть, Путін або дипломати, які готують цю зустріч, досягнуть якихось попередніх домовленостей про можливі дії. В даному випадку останнє звернення Путіна - з ракетами, що падають на Флориду, із заявою про використання ядерної зброї - було все-таки неприємним для Заходу. Думаю, подібні заяви не лякають, але неприємні.

І заспокоїти Путіна - правильне завдання. Ідея зовсім ізолювати його, "помістити в клітку" і "труїти" санкціями і символічними діями на кшталт висилки дипломатів (після отруєння екс-співробітника ГРУ РФ Сергія Скрипаля в Британії, - "Апостроф") багатьма сприймається як небезпечна поведінка.

Читайте також: Путін сильно наляканий: чи зміниться щось на Донбасі

Якісь переговори та розмови з Путіним потрібні. Є надії на те, що ці розмови можуть змінити його позицію, його агресивну, дуже нецивілізовану поведінку. Чому їх не використовувати, чому не спробувати?

Я думаю, що Трамп довів, і багаторазово, що він незалежний від Путіна та його спецслужб. І переговори, якщо вони обумовлені реальними діями, які підуть за ними - це правильне рішення.

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

Кримський міст буде просто знесений: як це станеться

Кандидат геолого-минералогических наук Юрий Медовар рассказал Апострофу о природном явлении, которое уничтожит Крымский мост

Може померти: чому пішов Назарбаєв і в чому вигода Росії

​​Президент Казахстана Нурсултан Назарбаєв подал в отставку. Российский оппозиционер Константин Боровой не исключает, что данное решение было согласовано с Россией

Лукашенко створив умови для "русского мира", продаючи незалежність Білорусі - Павло Усов

О том, как Лукашенко уничтожил демократию и национальную идентичность в Беларуси в угоду России, а также о рисках для мира создания Союзного государства Беларуси и РФ – читайте на Апострофе