RU  UA  EN

Понеділок, 30 березня
  • НБУ:USD 27.80
  • НБУ:EUR 30.55
НБУ:USD  27.80
Світ

Епідемія коронавірусу: головні новини, статистика, динаміка поширення

Погляд

Четвертий термін: Путіну залишилося тільки одне

Чому не варто слухати промови Путіна

Чому не варто слухати промови Путіна Фото: EPA/UPG

7 травня відбулася інавгурація обраного на четвертий термін президента Росії Володимира Путіна. При цьому глава Кремля в своєму виступі знову брехав, а подібні промови він має проголошувати в суді у Гаазі, а не на урочистих заходах, вважає російський фінансист і блогер Слава Рабинович.

Про те, чому протести в РФ повинні посилитися, і про єдиний варіант у відносинах із Заходом, який залишився Путіну, Рабинович розповів "Апострофу".

Штовхати такі промови, як сьогодні під час інавгурації, Путін має на своєму судовому процесі в Гаазі, а не на інавгурації. Все, що в цій промові є, - це його гебешна розводка, після 18 років якої в неї ніхто не вірить. Що би Путін не казав, його слова не заслуговують на жодну увагу та обговорення. Це та ж сама злочинна розводка в ім'я злочинного силового захоплення і утримання влади. Конституційний максимум президентських повноважень Путіна закінчився в 2008 році, і місце його - у в'язниці.

Всім повинно бути зрозуміло, що Путін - це генератор брехні. Тому його слід судити не за словами, а за справами. А за справами судити можна цього злочинця відповідно до того, що бачать люди протягом майже двох десятиліть, коли за нього народилися й виросли діти, які вже ходять на демонстрації та прекрасно розуміють, хто такий Путін і з якої причини він взагалі в Кремлі. Вже поколіннями триває узурпація влади.

Я закликаю до того, щоб протести тільки збільшувалися. Протести мали збільшуватися ще в 2012 році, але, на жаль, все вийшло по-іншому. Реальні зміни в Росії почнуться тільки тоді, коли російське суспільство перетвориться на народ у розумінні "нації". Поки російське суспільство буде знаходиться в стані мас народонаселення, справжніх змін в РФ, на жаль, не буде.

Дивіться також: Погрози, репресії і брехня: правління Путіна показали одним яскравим відео

Те, що країни західного світу не вітають Путіна з інавгурацією, говорить про те, що він перетворив Росію на країну-вигнанця, яка знаходиться під безпрецедентними міжнародними санкціями через його дії. Він і себе самого перетворив на вигнанця, зневаживши Конституцію своєї країни та ставши державним злочинцем.

Путіну нічого не залишається, окрім як посилати Заходу один і той же сигнал: "Давайте замиримося! Давайте я зроблю щось, щоб поміняти це на мир з вами! Ми припинимо підтримувати Асада, а ви нам вибачите Крим. Ми приберемо наші війська зі Сходу України, а ви скажете, що Крим - це російська територія, і знімете все санкції. Ми будемо продовжувати незаконно затримувати, катувати, незаконно засуджувати наших громадян і потім вбивати їх у тюрмах, і нам за це нічого не повинно бути, і ви скасуєте закон Магнітського". Ось такі сигнали надсилаються. Ніяких інших сигналів бути не може, тому що в Путіна немає ніяких інших ідей.

Читайте також

Путін затягнув з карантином: скільки мільйонів росіян помре від коронавірусу

Головний позитив для України полягає в тому, що Росії, зараженій коронавірусом, зараз буде явно не до нас

Путін поставив Козака, щоб він закінчив приєднання України - Андрій Піонтковський

Андрій Піонтковський в інтерв'ю Апострофу розповів про російський і американський кейси України

Путін проводить кардинальні зміни в Росії: що сталося

15 січня Володимира Путін шокував не тільки російську, а й світову громадськість майбутніми змінами в РФ