RU  UA  EN

Четвер, 19 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

19 вересня

18 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​Скандал навколо авіакомпанії SkyUp: з'явилися несподівані деталі

Мешканка Баришівки Оксана Пасенко, від імені якої було подано позов до Баришівський суд про заборону польотів авіакомпанії SkyUp, подала заяву про відмову від нібито свого позову по авіакомпанії.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Причиною відмови Пасенко вказала, що вона ніколи не була клієнткою цього авіаперевізника.

"Тимчасово не працюю. Будинки відпочиваю. Я позов написала, що я туди (в суд - ред.) не зверталася і не користувалася послугами (авіакомпанії - ред.)", - заявила вона.

Раніше, 24 травня, Баришівський районний суд призупинив ліцензію авіакомпанії SkyUp на перевезення пасажирів. Таке рішення він прийняв на підставі позову за підписом жительки Баришівки Оксани Пасенко.

У той же час суддя відмовилася забороняти компанії "здійснювати господарську діяльність з перевезення пасажирів повітряним транспортом до вирішення спору по суті".

Сама Оксана Панасенко в коментарі журналістам заявила, що не подавала позов до суду з такими вимогами і послугами авіакомпанії ніколи не користувалася.

Коментуючи новину, міністр інфраструктури Володимир Омелян запевнив, що компанія продовжить працювати в нормальному режимі без стресів для пасажирів. Крім того, міністр побачив в цьому рішенні сліди співвласника найбільшого авіаперевізника країни, компанії МАУ Ігоря Коломойського.

Новости партнеров

Загрузка...