RU  UA  EN

Неділя, 22 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.30
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

22 вересня

21 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Виникло багато запитань: в Україні розповіли, навіщо Путіну насправді знадобився Кримський міст

Будівництво Кримського моста, який з'єднує окупований Росією півострів з Краснодарським краєм РФ, викликало багато запитань в інженерно-технічному відношенні, але за призначенням він може виконувати найрізноманітніші функції.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив військовий журналіст, координатор групи "Інформаційний опір" Костянтин Машовець.

За його словами, питання, пов'язані з надійністю моста, перетворилися в якусь гру у вгадайку: встоїть або впаде? У той же час експерт додав, що фактично стабільність утримання Криму агресором багато в чому залежала від транспортної інфраструктури та сполучення з ним з боку Росії.

"Я допускаю, що міст повинен був зняти напругу в цьому питанні для агресора, тобто різко збільшити транспортний потік на анексовані територію і, таким чином, підвищити стійкість анексії. Але насправді міст поки експлуатується в аварійному режимі, повноцінні випробування його як складної технічної споруди не проводилися. Знаючи рівень російських технологій, у мене дуже багато запитань по його прямому використанню", - підкреслив він.

Більше читайте в матеріалі "Апострофа": У Росії залишився лише один спосіб домогтися своїх цілей в Україні - військовий журналіст.

Новости партнеров

Загрузка...