RU  UA  EN

Пʼятниця, 15 листопада
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.10
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новости партнеров

Загрузка...

​Луценко заінтригував новиною про свою відставку: подробиці

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що планує допрацювати на своїй посаді до завершення президентських виборів.

Про це він розповів в інтерв’ю ТСН.

Луценко визнав, що отримував пропозицію від президента Петра Порошенка приєднатися до роботи виборчого штабу глави держави перед президентськими перегонами.

"Я не буду учасником виборчого штаба чинного президента. Це чітко. Так само я не збираюсь якимось чином звертати увагу на процесуальні процеси щодо інших учасників перегонів. Не будуть спеціально порушені справи проти кандидатів, хоча я знаю, що декілька дуже мріють, щоб якось же їх допитали, бо тоді ж можна стати жертвою. Не дочекаються", - сказав генпрокурор.

За його словами, він не фабрикує справи і не допитує з політичною метою.

"Ні для того, щоб дискредитувати, ні для того, щоб підняти рейтинг. Дехто, звичайно, хотів би, щоб на час виборів справи були зупинені. Цього також неможливо зробити", - зазначив Луценко.

Він повідомив, що планує допрацювати до завершення президентських виборів і вважає "серйозною гарантією того, що вони відбудуться згідно із законом та у встановлений час, без жодних фантазій на цю тему".

"З іншого боку, як тільки це завершу, я в травні приблизно думаю повернутися до політичної діяльності. Побачите, що навесні мені буде про що відзвітуватися", - додав генпрокурор.

Про політичні амбіції генпрокурора Юрія Луценка читайте детально в матеріалі "Апострофа": Відданий друг президента: Луценко затіяв подвійну гру.

Новости партнеров

Загрузка...