RU  UA  EN

Середа, 26 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.95
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

26 червня

25 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Тимошенко обговорила в США загострення конфлікту з Росією

Фото: прес-служба партії

У межах робочого візиту до США Юлія Тимошенко провела зустріч із президентом Національного демократичного інституту (NDI) Дереком Мітчелом, під час якої детально поінформувала свого співрозмовника про безпекову ситуацію, насамперед, ескалацію конфлікту з Росією, а також політичну та соціально-економічну ситуації в Україні.

Про це повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».

Сторони наголосили на негайній необхідності звільнення захоплених Росією моряків і суден та закликали до посилення санкцій проти країни-агресора.

На зустрічі, за словами прес-служби партії, йшлося також про підготовку до проведення президентських виборів наступного року в Україні.

Президент NDI заявив про неприпустимість втручання та впливу на вибори. Він наголосив, що вибори мають відбутися відповідно до світових демократичних стандартів.

Юлія Тимошенко подякувала Національному демократичному інституту за багаторічну підтримку України на шляху до демократичних реформ та прагнення нашої країни побудувати ближчі відносини із Заходом. Йдеться про проведення навчань для членів політичних партій та молодіжних активістів, залучення жінок до участі у політичній діяльності та допомогу громадянському суспільству.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

Новости партнеров

Загрузка...