RU  UA  EN

Неділя, 25 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

25 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Лідер партії Зеленського заінтригував заявою про свою майбутню посаду

Лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков не виключив, що він може зайняти пост спікера Верховної Ради.

Про це повідомляє видання "Українська правда".

Так, на прохання журналістів прокоментувати прогнози про те, що він стане спікером парламенту, Разумков відповів: "Все можливо, але про це ще рано говорити".

За його словами, три місяці тому в країні почалися зміни і зараз проходить "третій тур виборів".

Разумков зазначив, що президент Володимир Зеленський розумів, що буде важко, але не очікував такої байдужості до виконання своїх обов'язків з боку парламенту, тому прийшло розуміння необхідності глобальних змін.

Глава партії додав, що національна економіка не відчула потрясінь від того, що проходять дострокові вибори і таку позицію підтримують міжнародні партнери.

"15 вересня має відбутися вносити новий бюджет на наступний рік і логічно, якщо його буде формувати новий парламент", - сказав Разумков.

На питання журналістів, коли люди зможуть відчути зміни, через рік або два, і очікувати продовження тієї політичної позиції по декомунізації, яку вів попередній склад парламенту, лідер "Слуги народу" зазначив, що змін треба не чекати, а діяти.

"Щодо декомунізації, то Конституційний суд сказав своє слово. Але вважаємо, що ініціативу з перейменуванням треба було віддавати людям. Зокрема, винести це питання на місцевий референдум", - сказав він.

У нього також запитали, чи домовлялася партія про підтримку з різними політсилами, зокрема з партією Саакашвілі, який напередодні закликав за списками голосувати за "Слугу народу".

За словами Разумкова, це не погано, що їх підтримують інші партії, але про це ніяких домовленостей не велося.

Як повідомляв "Апостроф", раніше г лава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що буде принципово використовувати виключно російську мову в публічних виступах до тих пір, поки триває окупація Донбасу і анексія Криму.

Новости партнеров

Загрузка...