RU  UA  EN

Понеділок, 20 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.05
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

20 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

США розширили санкції проти Росії: хто потрапив до списку

Міністерство фінансів США прийняло рішення про введення санкцій проти семи російських компаній і 16 осіб, які пов'язані з хакерською угрупованням Evil Corp.

Як повідомили на сайті американського Мінфіну, російське угруповання підозрюють у розповсюдженні шкідливого ПО Dridex.

За даними американського слідства, ПО використовувалося для зараження комп'ютерів і збору даних сотень банків і фінансових установ. Під загрозою опинилися більше, ніж 40 країн, а дії хакерів призвели до розкрадання понад 100 мільйонів доларів.

Так, під санкції потрапили росіяни Максим Якубець та Ігор Турашев. У США готові заплатити 5 мільйонів доларів за інформацію, яка приведе до їх затримання. У списку людей, які потрапили під санкції, є громадяни Росії, України, Узбекистану, Молдови, Греції, Ізраїлю та Іспанії.

За уточненими даними, в список потрапив Денис Гусєв і особи, які виконували важливі логістичні, технічні та фінансові функції. У їх числі Дмитро Смирнов, Артем Якубець, Іван Тучков, Андрій Плотницкий, Дмитро Слобідської та Кирило Слобідський.

Також в список потрапили особи, які викноували фінансові послуги для Evil Corp - Олексій Башліков, Руслан Замулко, Давид Губерман, Карлос Альварес, Георгіос Манідіс, Тетяна Шевчук, Азамат Сафаров і Гульсара Бурхонова.

Нагадаємо, що Служба безпеки та інформації Чехії (BIS) знешкодила хакерську мережу, яка перебувала під контролем Федеральної служби безпеки Росії.

загрузка...

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...