RU  UA  EN

Вівторок, 31 березня
  • НБУ:USD 27.80
  • НБУ:EUR 30.55
НБУ:USD  27.80
Політика

Епідемія коронавірусу: головні новини, статистика, динаміка поширення

Новини

30 березня

29 березня

27 березня

26 березня

Всі новини

Разумков скликав термінову зустріч лідерів фракцій: що будуть обговорювати

У понеділок, 16 березня, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков скликав термінову нічну зустріч глав фракцій українського парламенту.

Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на інформагентство "Інтерфакс".

Зустріч має розпочатися о 23:00. Швидше за все, на ній буде обговорюватися питання термінового засідання Верховної Ради, яке пройде 17 березня з 08:00.

На порядку денному засідання передбачено обговорення 6 пунктів: прийняття законопроекту №3219 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)", розгляд у другому читанні законопроектів №2538 і №2539 про підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, що закуповуються з рахунок держбюджету, внесення змін до Податкового кодексу в частині підтримки платників податків.

Крім того депутати повинні будуть розглянути питання зміни в календарний план роботи Ради про заміну двох пленарних тижнів і тижні для зустрічі з виборцями на роботу в комітетах, а також проект постанови про роботу парламенту на період карантину.

Як повідомляв "Апостроф", 16 березня президент України Володимир Зеленський зібрав на зустріч партію "Слуга народу" для проведення засідання щодо голосування за закон про ринок землі.

Фотогалереї

Всі