RU  UA  EN

Вівторок, 17 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

17 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Президент Польщі порівняв агресію Росії з початком Другої світової війни

Анджей Дуда, президент Польщі, під час урочистої промови до 80-річчя початку Другої світової війни нагадав про агресію Росії проти України і Грузії і закликав пам'ятати уроки минулого, щоб уникнути повторення подібних катастроф.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Грузія в 2008 році, Україна в 2014 році. До цього дня тривають окупація, військовополонені та провокації. Ми повинні бути рішучими. Це наша відповідальність перед громадами Європи і світу за те, що ніколи більше не буде збройної агресії", - підкреслив Дуда.

Президент Польщі закликав зберегти санкції проти РФ і заявив, що сучасна Європа повинна рішуче реагувати на агресію одних країн проти інших, адже примирення агресора може привести до ще гірших наслідків.

"Неможливо переходити до нормального порядку денного в світлі таких дій, повинні бути санкції, повинні бути рішучі кроки, повинно бути видно, що кожна військова агресія зустріне абсолютно рішучу відповідь. Це виклики, тому я підкреслюю: business as usual, закривання очей є не рецептом для збереження миру, а простим способом зробити агресорів ще більш зухвалими, способом дати дозвіл на чергові атаки", - заявив президент.

Дуда також додав, що якби перед Другою світовою війною західний світ активно і рішуче відповідав на агресивні дії Гітлера - аншлюс Австрії, окупацію Чехословаччини, переслідування євреїв в Німеччині - то драми Другої світової війни, можливо, ніколи б не сталося.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", дослідницька група Forensic Architecture, що базується в Лондоні, зібрала нові свідчення російського військового втручання під час боїв за Іловайськ Донецької області в серпні 2014 року.

Новости партнеров

Загрузка...