RU  UA  EN

Четвер, 20 лютого
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.20
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

20 лютого

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У США оприлюднили скандальне листування про блокування військової допомоги Україні

У США були опубліковані документи щодо затримки військової допомоги Україні з ініціативи адміністрації президента Дональда Трампа.

Документ від Адміністративно-бюджетного управління при президентові США був оприлюднений неурядовою організацією American Oversight в рамках Закону про свободу інформації.

Так, згідно з викладеними паперами, підготовка заморожування допомоги Україні з великою ймовірністю велася ще до телефонної розмови президента США Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським 25 липня. За день до цього в Пентагон був направлений якийсь меморандум зі згадкою допомоги Україні.

При цьому, раніше вважалося, що перерахування були припинені через півтори години після скандальної розмови лідерів держав. Таким чином викладені документи спростовують можливе перевищення повноважень заради особистої вигоди президентом Трампом.

У документі фігурує ім'я заступника директора Адміністративно-бюджетного управління Майкла Даффі і ще ряду високопоставлених чиновників оборонної сфери США. Даффі вже викликали в Сенат для надання свідчень у справі про імпічмент президента.

"Готові відповісти на будь-які питання і з задоволенням їх обговоримо, якщо буде потрібно", - прокоментував викладені в мережу документи офіційний представник Управління.

Як повідомляв "Апостроф", 21 січня в ході слухань Сенату США були узгоджені правила проведення суду над президентом Дональдом Трампом в рамках процедури його імпічменту.

Новости партнеров