RU  UA  EN

Субота, 17 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.10
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

17 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У Росії розкрили правду про нестаріючого Путіна і його двійників

Твердження про двійників президента Росії Володимира Путіна не мають під собою жодної підстави.

Про це повідомляє видання "Факти", посилаючись на слова соціолога, дослідника в галузі електронної демократії, а також найбільшого дослідника путінізму Ігоря Ейдман.

"Розмови про те, що "Цар несправжній" почалися в Росії ще з часів лже-Дмитріїв і активно тривають в наші дні. Так, дуже багато зараз говорять про двійників Путіна: порівнюючи фото- і відеоматеріали з ним, вказуючи на різницю в будові черепа, вух, носа, зрості... Але подібні твердження не мають під собою жодної підстави", - розповів він.

Також за словами Ейдман, такого не було ніколи, це легенда, міф, чиста конспірологія. Він вважає, що Путін "живіший за всіх живих", тільки от "морда накачана ботоксом".

А трапляється несхожість в зовнішньому вигляді російського лідера він пояснює різною кількістю введеного ботокса.

"Мабуть, за рахунок того, що йому вводять різну кількість ботокса, він і виглядає по-різному. Але все одно тенденція певна: обличчя все роздувається і роздувається. Видно по фотографіях", - іронізував експерт.

Як повідомляв "Апостроф", в соціальних мережах активно обговорюють фотографію "двійника" президента Росії Володимира Путіна.

Новости партнеров

Загрузка...