RU  UA  EN

Понеділок, 21 жовтня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.75
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

21 жовтня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Українських силовиків стривожило "фантастичне" відео про окупацію України

У мережі з'явилося провокаційне відео захоплення Румунією частини України, а головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що скличе нараду з цього питання.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Дане "фантастичне" відео розбурхало українців. У ролику показано, що Румунія захопила території Буковини після початку широкомасштабної війни Росії проти України.

Як повідомляє "Інформаційний опір", на аматорському відео показано, що у 2022 році Румунія може, з метою захисту своїх громадян, гибридно окупувати Чернівецьку область України і частину Одеської області. Каталізатором для таких дій може бути активізація бойових дій на сході України, до повномасштабного наступу російських окупаційних сил.

Однак на підписі до ролика вказано, що його автор - письменник-фантаст, який пише книгу про події на сході Європи у 2079 році. Сам же ролик є прологом до неї.

Анатолій Матіос, в свою чергу, вирішив обговорити дану подію, тому скликав нараду. Вона відбудеться за участю керівників МЗС, Генштабу, ГУР МОУ, СБУ і Служби зовнішньої розвідки.

Як повідомляв "Апостроф", політика Угорщини щодо Закарпаття може розцінюватися як посягання на суверенітет України і прихована окупація території.

Новости партнеров

Загрузка...