RU  UA  EN

Субота, 7 грудня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
23.50
Політика

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

7 грудня

6 грудня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Не знаю, чи готовий Ситник: свідок у справі глави НАБУ заявив про бажання пройти поліграф

У п'ятницю, 22 листопада, відбудеться судове засідання, яке розгляне апеляцію керівника НАБУ Артема Ситника, якого звинуватили у корупції через дорогий відпочинок, не відображений в декларації і оплачений іншою особою, на засіданні ключовий свідок Микола Надейко хоче пройти поліграф.

Про це повідомляє "Обозреватель".

У травні цього року Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо керівника НАБУ Артема Ситника. Його звинуватили в тому, що він безкоштовно відпочивав в елітних мисливських угіддях господарства "Поліське-Сарни" в Рівненській області, а рахунок за нього оплачував його друг, бізнесмен Микола Надейко. Сарненській районний суд Рівненської області визнав Ситника винним в адміністративному правопорушенні і присудив 3 400 гривень штрафу. 22 листопадазасідання Рівненського апеляційного суду, що розгляне апеляцію Ситника. "Рішення суду може поставити хрест на кар’єрі Артема Ситника – якщо його визнають винним в корупційному діянні, він не матиме права обіймати далі посаду. Ключовий свідок у справі Ситника, Микола Надейко, який і оплачував елітний відпочинок директора НАБУ, заявляє, що готовий пройти детектор брехні", - йдеться у матеріалі.

Надейко стверджує, що заяву до поліції подавав не він, а був викликаний у якості свідка і дав свідчення, які повністю підтвердилосядокументами.

"Не знаю, хто подавав заяву. Знаю, що вилучили бухгалтерські документи, проводили розслідування, а потім поліція передала справу до Сарненського районного суду. Справа стосувалася відпочинку Ситника і того, що він за свій відпочинок не заплатив. З Артемом Сергійовичем я знайомий десь з 2016 року, ми товаришували. Я разів 5, якщо не помиляюсь, допомагав йому з цим. Організовував відпочинок, скажемо так. Йому і його сім’ї", - зазначив він.

Микола Надейко повідомив, що мав зустріч зі свідком зі сторони Ситника, якій передавав прохання директора НАБУ про зустріч і переконував змінити свої свідчення.

"Я через Дениса передав, що зустрітись готовий будь-коли, але міняти покази не буду. Я нікого не оговорював, говорив те, що було насправді", - відповів Надейко.

Також Надейко підтвердив, що є радником сестри Олега Бахматюка, проти якого Ситник розслідує справу щодо рефінансування VAB банку - Бахматюк заявляв про конфлікт інтересів у Ситника.

"Так, справді я є радником керівника компанії "Авангард". І почав працювати задовго до того, як з’явилася ця справа. Чи може Ситник бути ображеним на Бахматюка за цю справу? Я цього не виключаю, але стверджувати не можу", - додав він.

Надейко заявив, що йому неприємні звинувачення в тому, що він ніби оговорює Ситника, адже всі його свідчення підтверджені фінансовою документацією мисливської бази, де відпочивав Ситник.

"Якщо є сумніви - будь ласка, я готовий довести свою правоту, що все, що я говорив, всі мої свідчення - абсолютна правда. Мені неприємно, що з мене намагаються зробити брехуна. Готовий в будь який час пройти детектор брехні. Чи готовий зі мною пройти детектор брехні Ситник? Не знаю. Побачимо", - сказав свідок.

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...