RU  UA  EN

Субота, 25 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.10
Політика

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

25 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Як убезпечити себе при їзді по ожеледі: поради та лайфхаки водіям

Зима поступово пробирається на територію України, а автомобілістам все частіше доводиться стикатися зі снігом і ожеледицею на дорогах.

Зимовий сезон може принести непідготовленому водієві безліч незручностей і проблем. Між тим при правильному підході більшої частини труднощів можна уникнути.

Згідно зі статистикою, кількість ДТП при ожеледі різко зростає. Типовими ДТП для зими є наїзд на пішохода, заноси при проходженні поворотів/перехресть і зіткнення з авто, що йде попереду.

У холодну пору року бажано починати рух попередньо прогрівши автомобіль кілька хвилин, навіть якщо виробник дозволяє не робити цього.

Ця порада особливо актуальна для машин з автоматичною КПП, де різкий старт в мороз може швидко вивести машину з ладу.

На початку руху натискати на педаль газу треба дуже плавно (є ризик, що авто "понесе" у сусіда по парковці), бажано з другої передачі (на "автоматі" — з "L" або "2").

Безпечний і економічний зимовий стиль їзди включає якомога меншу кількість перестроювань з рівною швидкістю.

В ідеалі потрібно постаратися проїхати так, щоб як можна рідше натискати на педаль гальма (тільки для повної зупинки після уповільнення авто) і газу (тільки щоб набрати крейсерську швидкість), тобто максимально використовуючи інерцію. Будь-які перестроювання зі смуги в смугу слід виконувати плавно.

Також плавно потрібно входити в поворот, прибравши ногу з педалі газу перед ним і додаючи обертів двигуну тільки після того, як машина вже увійшла до нього.

Як повідомляв "Апостроф", 29 листопада на всій території України очікуються дощі та мокрий сніг.

загрузка...

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...