RU  UA  EN

Неділя, 18 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.10
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

18 серпня

17 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Військовий експерт розповів про перехід Путіна до нових ме

У результаті тиску країн Заходу на Росію і визнання ними факту російської військової агресії проти України Кремль змінив методи війни проти України, перейшовши до терактів на території нашої країни.

Таку думку висловив військовий експерт, головний редактор сайту "Інформаційне опір" Юрій Карін в своїй колонці на "Апострофі".

"Загострення на Донбасі є природним елементом тиску Російської Федерації і цього плішивого (Володимира Путіна, -" Апостроф "). Факторів, які можуть бути з цим пов'язані, досить багато. Починаючи з порушення "хлібного перемир'я", яким вони показують, що їм глибоко наплювати на все людські цінності. І закінчуючи тим, що президент Франції Еммануель Макрон починає смикати за причинні місця, що дуже не подобається великому самодержцю ", - заявив експерт.

За його словами, Дональд Трамп, швидше за все, приєднається до політики Макрона щодо Росії, що може викликати інспіровані Кремлем теракти і у західних країнах.

Крім того, вважає Карін, останні теракти, в тому числі і в Києві, можна назвати таким своєрідним "поздоровленням" до Дня Конституції.

"Це був" привіт "нашим спецслужбам, які дуже добре попили крові. Якщо раніше ми відбивалися, то останнім часом в деяких моментах почали наступати їм на п'яти. Тому вони таким чином і спрацювали", - відзначив експерт.

Він підкреслив, що війна триває і виходить на новий рівень, в тому числі з використанням ДРГ і терористичними актами.

Детальніше про нові методи війни Росії проти України читайте в колонці Юрія Каріна "Війна Росії проти України виходить на новий рівень", яка опублікована на "Апострофі".

Новости партнеров

Загрузка...