РУС. | УКР.

Понеділок, 19 березня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.27
Суспільство

.

Новини

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Названо хвороби, які загрожують всій Україні через війну на Донбасі

Війна на Донбасі загрожує всій Україні спалахами венеричних захворювань, СНІДу, гепатиту C.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив співзасновник Першого добровольчого мобільного госпіталю імені Миколи Пирогова Геннадій Друзенко.

"У АТО зараз дуже велика мобільність населення, особливо військових. Вони прийшли, відслужили, вони - далеко не святі, і зрозуміло, що не всі користуються презервативами, хоча міжнародні організації і їх роздають. Як результат - привозять додому венеричні захворювання, СНІД, гепатит С. Фактично в зону ризику потрапляє будь-хто. Військовий заразився, привіз додому, а далі пішла родина", - пояснив проблему доктор.

"Проблема ще в тому, що навіть в мирні часи на тих територіях була найбільш неблагополучна ситуація з ВІЛ, СНІД і туберкульоз, а на сьогодні інфраструктура дуже багатьох лікарень просто зруйнована", - розказав він.

За словами Геннадія Друзенко, певні місця на Донбасі наближаються до екологічної катастрофи. Багато жителів живуть місяцями без води взагалі, в той час як багато лікарень практично припинили свою діяльність.

"Наприклад, в прифронтовій Трьохізбенці стоїть величезний п'ятиповерховий обласний туберкульозний диспансер. Зовсім порожній, але кудись ж поділися його колишні пацієнти. Вони ж не вилікувалися!" - навів приклад доктор.

Детальніше про роботу медиків у прифронтових частинах Донбасу читайте в інтерв'ю Геннадія Друзенко "Апострофу": "Ситуація на Донбасі майже катастрофічна, епідемії загрожують будь-якому регіону України".

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...