РУС. | УКР.

Пʼятниця, 20 липня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.47
Суспільство

Новини

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Названо хвороби, які загрожують всій Україні через війну на Донбасі

Війна на Донбасі загрожує всій Україні спалахами венеричних захворювань, СНІДу, гепатиту C.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив співзасновник Першого добровольчого мобільного госпіталю імені Миколи Пирогова Геннадій Друзенко.

"У АТО зараз дуже велика мобільність населення, особливо військових. Вони прийшли, відслужили, вони - далеко не святі, і зрозуміло, що не всі користуються презервативами, хоча міжнародні організації і їх роздають. Як результат - привозять додому венеричні захворювання, СНІД, гепатит С. Фактично в зону ризику потрапляє будь-хто. Військовий заразився, привіз додому, а далі пішла родина", - пояснив проблему доктор.

"Проблема ще в тому, що навіть в мирні часи на тих територіях була найбільш неблагополучна ситуація з ВІЛ, СНІД і туберкульоз, а на сьогодні інфраструктура дуже багатьох лікарень просто зруйнована", - розказав він.

За словами Геннадія Друзенко, певні місця на Донбасі наближаються до екологічної катастрофи. Багато жителів живуть місяцями без води взагалі, в той час як багато лікарень практично припинили свою діяльність.

"Наприклад, в прифронтовій Трьохізбенці стоїть величезний п'ятиповерховий обласний туберкульозний диспансер. Зовсім порожній, але кудись ж поділися його колишні пацієнти. Вони ж не вилікувалися!" - навів приклад доктор.

Детальніше про роботу медиків у прифронтових частинах Донбасу читайте в інтерв'ю Геннадія Друзенко "Апострофу": "Ситуація на Донбасі майже катастрофічна, епідемії загрожують будь-якому регіону України".

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...