RU  UA  EN

Вівторок, 17 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

17 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Facebook влаштував масштабну чистку російських сторінок, які видавали себе за українські

Адміністрація Facebook видалила 512 груп, сторінок і акаунтів, які брали участь в скоординованій недостовірний поведінці на Facebook і Instagram.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема, виявлено, що дві операції проводились з Росії, одна з яких була активна в декількох країнах, а інша була специфічною для України.

"Ми не знайшли жодних зв'язків між цими операціями, але вони використовували подібну тактику, створюючи мережу акаунтів, щоб ввести в оману інших про те, хто вони є і що вони роблять", - сказано в повідомленні.

"Особи, що стоять за цими акаунтами, здебільшого представляли себе українцями, і вони керували різними фейковими акаунтами, поширюючи місцеві українські новини на різні теми, такі як погода, протести, НАТО і стан охорони здоров'я в школах. Ми визначили деяке технічне співпадіння з діяльністю, що походила з Росії перед проміжними виборами у США, зокрема поведінку, що мала характеристики попередньої діяльності Агентства iнтернет-досліджень (IRA - російська "фабрика тролів". - ред.)", - заявили у Facebook.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", в листопаді 2018 року адміністрація Facebook видалила одразу кілька постів українських користувачів про агресію Росії в Керченській протоці нібито за порушення норм соцмережі.

Новости партнеров

Загрузка...