RU  UA  EN

Середа, 24 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.45
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

24 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​Це ідіотизм: Донбас попередили про "кримську" хитрість з паспортами Путіна

Жителів Донбасу "заманюють" по кримському сценарією: російськими паспортами і пенсією РФ (всього на 818 грн більшою за українську).

Про це розповів український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на YouTube.

"У Пекіні Путін сказав, що середня пенсія в Україні на російські гроші - 6 тисяч рублів (2456 грн. - ред.). Так, середня пенсія, напевно, об'єктивно в Росії може бути вищою. Але тут все дорожче. І ось коли президент Росії, говорить, що вони будуть роздавати паспорти РФ всім українцям, вони ваблять нас цими пенсіями російськими", - пояснив журналіст.

"Ось, в Криму вже заманювали бабусь нещасних, а потім приїхав Медведєв і вони говорили: "Ми не можемо прожити на 8 тисяч рублів (3275 грн. - ред.)". 8 тисяч рублів, увага! А Путін каже, що середня пенсія в Україні - 6 тисяч рублів в еквіваленті. це що виходить, Батьківщину продали за 2 тисячі рублів?! По-моєму, це ідіотизм. Не можна вимірювати життя і свою країну пенсіями", - підкреслив Цимбалюк.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Путін підписав 24 квітня скандальний указ. Він передбачає видачу громадянства РФ у спрощеному порядку.

Новости партнеров

Загрузка...