RU  UA  EN

Середа, 26 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.95
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

26 червня

25 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У NASA засікли величезний астероїд, який може "розірвати" Землю: фото і відео

В американському космічному агентстві NASA зняли наближення до Землі небесного тіла: 3-кілометровий астероїд 1999 KW4 мчить зі швидкістю 67 кілометрів на годину.

Деякі дослідники побоюються, що астероїд не пролетить повз і "розірве" Землю 26 травня. Відбудеться це з тієї причини, що космічне тіло може впасти на населені міста, і в результаті величезна кількість людей загине. У цих місцях, як правило, є промислові зони, атомні станції, і потрапляння 3-кілометрового астероїда буквально буде "розривати" нашу планету.

Коли астероїд 1999 KW4 наблизиться до Землі, швидкість досягне 21,51 кілометрів в секунду - повідомляють співробітники Лабораторії реактивного руху NASA.

В той же час, дослідники не можуть гарантувати, що астероїд KW4 потрапить прямо в планету. Варто відзначити той факт, що астероїд вперше виявили 20 років тому, він є одним з найбільших космічних об'єктів, які є поблизу Землі. Поруч з планетою він виявиться близько 11 вечора, небесне тіло настільки велике, що його можна спостерігати неозброєним оком.

Крім того, дослідники називають і інші небезпечні для Землі астероїди. Наприклад, 494999 2010 JU39 досягає в діаметрі 713 метрів, біля Землі на нього чекають 28 червня. Астероїд пролетить на відстані 9,01 мільйона кілометрів зі швидкістю 22 кілометри на секунду. У серпні з'явиться досить небезпечний астероїд, діаметр якого дорівнює 1,43 кілометра. 141593 2002 HK12 відкрили ще в 1985 році, але поки немає варіантів запобігти його наближенню.

Як повідомляв "Апостроф", раніше у Вашингтоні (США) в ході конференції з планетарної оборони учасники представили методи боротьби з загрозами зіткнення астероїдів із Землею.

Новости партнеров

Загрузка...