RU  UA  EN

Вівторок, 17 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

17 вересня

16 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Хто такий Богдан? Журналіст розпік Зеленського через всюдисущого керівника ОПУ

Відомий журналіст Роман Скрипін опублікував відеоблог, де публічно розкритикував президента Володимира Зеленського через його постійні появи на публіці разом з керівником Офісу президента Андрієм Богданом.

Відео журналіста (18+, нецензурна лексика) було опубліковано у відкритому доступі на YouTube.

Так, Скрипін звинуватив Зеленського в несамостійності і уточнив, що люди голосували за нього не для того, щоб спостерігати призначених їм чиновників.

"Вся мережа лахає – він знову на пляжі з Андрієм Богданом… У мене теж є купа друзів, а ти - перша особа держави. Тобі щось там шепочуть на вухо, смикають, відповідають замість тебе телефону. Чому ти собі це дозволяєш? Я цього не можу зрозуміти. Чому оточення десь у тебе постійно фігурує за плечима? Якого ... тобі постійно сидять і ... (говорять) щось на вухо?" - запитує журналіст.

Як повідомляв "Апостроф", 23 липня глава Офісу президента Андрій Богдан після виборів до Верховної Ради опублікував спільне неформальне фото з Володимиром Зеленським та підписом: "Зробили їх ще раз".

26 липня глава ОПУ опублікував жартівливе фото з президентом України Володимиром Зеленським та новим "прем'єр-міністром", актором "Кварталу 95" Євгеном Кошовим.

27 липня Володимир Зеленський розмістив фото з Андрієм Богданом з пляжу в Одесі.

28 липня Володимир Зеленський і глава Офісу президента Андрій Богдан в Одесі прийшли разом на футбольний матч за Суперкубок України.

Новости партнеров

Загрузка...