RU  UA  EN

Понеділок, 16 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.65
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

16 вересня

15 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Це не кадри з "Чорнобиля": мережу вразило нове відео наслідків ядерної НП в Росії

У Росії, на острові Як, неподалік від місця вибуху з витоком радіації в Архангельській області, утворився "рудий ліс", аналогічний лісу в зоні ЧАЕС.

Про це у себе в Twitter повідомив користувач з ніком "25ЄС_EU_UA_NATO_USA_ יִשְׂרָאֵל"

Також він опублікував відео, зроблене на острові.

На запису видно, як листя на деревах пожовкло і почало опадати під впливом радіаційного опромінення. Також відчутно пожовкла хвоя на молодих ялинках, що виключає природні причини явища. Автор ролика подолав по лісовій зоні метрів 100 і всюди була зафіксована радіаційна "рижина" на листі. Це свідчить про потужне опромінення.

"Острів Як, Біле море. Просто трохи "рудий ліс". Ялинки (молоді) з сухими голками. Осінь, напевно. Путін весь світ запаскудив зі своїми недо-технологіями. Це 200 км від Ненокса, Северодвинськ", - пише в своїй публікації користувач.

Він опублікував фото з людьми у протирадіаційних костюмах, зроблене неподалік.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в Організації договору про заборону ядерних випробувань показали модель розльоту радіоактивних речовин після вибуху на полігоні під Северодвінськом в Росії, Україна також потрапила в поле ураження. У ДСНС запевнили, що радіаційний фон на зазначених експертами територіях не змінився.

Новости партнеров

Загрузка...