RU  UA  EN

Неділя, 25 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

25 серпня

24 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У Дніпрі після бійок 9 травня припинять фінансування "ветеранських організацій"

Після інциденту 9 травня 2017 року біля меморіалу Слави у Дніпрі, де охорона політиків з "Оппозиційного блоку" і найняті спортсмени ("титушки") за підтримки поліції вчинили побиття учасників АТО, мер міста Борис Філатов заявив про припинення фінансування з міського бюджету будь-яких ветеранських організацій. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"З сьогоднішнього дня я закриваю міське фінансування всіх" ветеранських "організацій. Хітрож @ пие бійці колчаківських фронтів 46 року народження виїжджають з міськвиконкому вперед ногами. Назавжди", - написав Філатов.

Він також пообіцяв, що на наступній сесії міської ради буде виділено міське фінансування союзу ветеранів АТО.

Він також пообіцяв, що якщо в правоохоронних органах Дніпра, перш за все в управлінні Міністерства внутрішніх справ не буде наведено порядок, то в місті буде створено аналог фрайкору (так на початку ХХ століття в Німеччині називалися напіввійськові патріотичні організації в першу чергу з ветеранів Першої світової війни , які захищали державні інтереси німців, як вони їх бачили, в умовах паралічу центральної влади - Ред.).

Нагадаємо, сьогодні, 10 травня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив глав поліції Дніпропетровської області і Дніпра після інциденту з побиттям силовиками ветеранів АТО.

Новости партнеров

Загрузка...