RU  UA  EN

Субота, 24 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

24 серпня

23 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

На Заході розповіли, чи позбавлять Україну безвізу через атаки влади на НАБУ

Французький політолог і публіцист Лоран Шамонтен вважає, що Україні не загрожує скасування безвізового режиму у зв'язку з конфліктом влади і НАБУ.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу".

"Це (скасування безвізового режиму - "Апостроф") перспектива далека і не дуже ймовірна. Думаю, якщо є проблеми з боротьбою з корупцією в Україні, будуть, звичайно, потім проблеми з МВФ або з Європейським банком реконструкції та розвитку. Безвізовий режим - це інша область. Думаю, в короткостроковій перспективі можливі лише санкції у фінансовій галузі", - розповів Шамонтен.

Незважаючи на це, зазначає політолог, Захід продовжить підтримувати дії НАБУ.

"Західні діячі активно підтримують боротьбу з корупцією і наполягають на тому, що необхідно підтримувати дії НАБУ і антикорупційну політику. Якщо Україна вживає заходів, які не дають НАБУ робити свою роботу, то, звичайно, для західних країн це неприпустимо", - заявив він.

Детальніше про українські реформи, Мінські домовленості і перспективу завершення війни на Донбасі читайте в інтерв'ю Лорана Шамонтена "Апострофу" Є сценарій, при якому війна на Донбасі закінчиться через кілька років.

Новости партнеров

Загрузка...