RU  UA  EN

Вівторок, 18 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.15
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

18 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​СБУ готує покарання для російського репера Басти за його концерти в Криму: ексклюзивний документ

СБУ вирішила покарати Басту за концерти в окупованому Криму

Служба безпеки України готується найближчим часом заборонити в'їзд в Україну російському реперу Василю Вакуленку (Баста), який після анексії Криму Росією виступав з концертами на півострові.

Про це йдеться у відповіді СБУ на черговий інформаційний запит "Апострофа".

"На Ваш інформаційний запит від 09.08.2017 стосовно Вакуленка В.М. повідомляємо, що компетентним підрозділом СБУ підготовлено відповідні документи щодо прийняття рішення про заборону в'їзду на територію України вказаному громадянину", - відповіли в СБУ.

Також в спецслужбі додали: "Наразі тривають заходи з документального оформлення вказаного рішення у порядку, передбаченому чинним законодавством України, що потребує певного часу".

Нагадаємо, після звернення "Апострофа" через народного депутата Антона Геращенка до голови Службі безпеки України Василя Грицака, стало відомо, що СБУ неодноразово передавала Держприкордонслужбі інформацію про відвідування Криму репером "Бастою", однак, навіть після цього артист зміг виступити 17 червня з концертом у Києві. Голова СБУ також підкреслив, що "візити В.Вакуленка в Україну створюють передумови до дестабілізації суспільної ситуації в державі".

Також відомо, що наступний концерт Басти у Києві заплановано на 1 грудня 2017 року. "Апостроф" продовжує стежити за ситуацією навколо цього артиста і очікує від СБУ, що В.Вакуленка буде оголошено персоною нон грата в Україні.

Новости партнеров

Загрузка...