RU  UA  EN

Четвер, 22 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

22 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

У мережі однієї карикатурою показали всю суть Путіна

В мережі була опублікована нова влучна карикатура на президента Росії Володимира Путіна за мотивами інспірованої ним і його оточенням пропозиції провести телевізійний міст між українським і російським телеканалом.

Картинку в соціальній мережі Facebook опублікував відомий російський художник і письменник Ігор Поночовний (переїхав в США з причин політичних переслідувань), який малює під псевдонімом Альоша Ступін.

На карикатурі зображений глава Російської Федерації в формі високопоставленого військового Третього Рейху з характерними для нацистської Німеччини символами. Вираз обличчя у нього підкреслено інфантильний і жалісний. Вище його голови написано "Треба поговорити" - назва телемосту, який успішно був зірваний української патріотичної громадськістю.

Коментатори під роботою оцінили точність малюнка і помітили схожість Путіна тут з іншим політиком, вже з України, який зараз займається питанням врегулювання на Донбасі і вже встиг відзначитися рядом скандальних кроків.

Як повідомляв "Апостроф", в мережі розповіли про сфабриковану зустріч президента РФ Володимира Путіна з "простим народом".

Новости партнеров

Загрузка...