Четвер, 25 квітня

25 квітня

Португалія обіграла Францію і стала переможцем Євро-2016: відео голів

Збірна Португалії вперше в історії стала чемпіоном Європи, обігравши в фіналі Євро-2016 Францію 1:0. Переможний м'яч в ворота господарів турніру забив вийшов на заміну в кінці другого тайму Едер - він відзначився в овертаймі.

Додамо, що португальці майже весь матч провели без свого лідера Кріштіану Роналду, який отримав травму на початку першого тайму після зіткнення з Дімітрі Пайє.

Таким чином, Португалія зуміла перемогти в турнірі всього лиш з однією перемогою в основний час - в півфіналі португальці здолали Уельс, а в груповому турнірі вони тричі зіграли внічию, в плей-офф тричі їм посміхалася удача в овертаймі або в серії післяматчевих пенальті.

Що стосується Франції, то господарі турніру не зуміли повторити свій успіх на домашньому Євро-1984, а також Євро-2000. В їх активі так і залишилося два європейських титулу.

Португалія - Франція - 1: 0 д.ч. (0: 0, 0: 0, 1: 0)

Гол: Едер, 109.

Португалія: Руй Патрісіу, Седрік Суаріш, Жозе Фонті, Пепе, Рафаел Ґеррейро, Ренату Санчеш (Едер, 79), Виллиам Карвалью, Адріен Сілва (Моутінью, 66), Жоау Маріу, Кріштіану Роналду (Куарежма, 25), Нані.

Франція: Ллоріс, Санья, Юмтіті, Косьельні, Евра, Сіссоко (Марсьяль, 110), Матюїді, Поґба, Ґрізманн, Пайєт (Коман, 58), Жиру (Жиньяк, 78).

Попередження: Седрік Суаріш, 34. Жоау Маріу, 62. Юмтіті, 80. Рафаел Геррейро, 95. Матюїді, 97. Виллиам Карвалью, 98. Косьельні, 107. Поґба, 115.

Судді: Клаттенбурґ. Бек, Коллін, Маррінер, Тейлор (всі Англія).

10 липня. Сен-Дені. Стадіон "Стад де Франс".