• НБУ:EUR 42.05
НБУ:USD  38.85

29 березня

Визначився перший півфіналіст Кубка України з футболу

У Миколаєві відбувся перший чвертьфінальний матч Кубка України 2016-2017, в якому МФК "Миколаїв" приймав "Іллічівець". Першим півфіналістом турніру за підсумками матчу став "Миколаїв".

Командам не вистачило 120 хвилин, щоб забити хоча б один гол, а тому доля першої путівки в півфінал вирішилася в серії післяматчевих пенальті. Точніше в одинадцятиметрових ударах виявилися господарі поля, які реалізували чотири спроби з чотирьох.

"Миколаїв" - "Іллічівець" - 0:0 (4:2 в серії пенальті)

"Миколаїв": Чумак, Берко, Павлов, Буличов, Сартіна, Бессалов (Батюшін, 81), Кошелюк, Саркісян, Ковальов (Муховиков, 74), Рогозінський (Вітенко, 106), Шаврін

"Іллічівець": Гальчук, Насонов, Сидоренко, Дуць, Валєєв, Кольцов, Мишнєв, Кисіль (Козак, 67), Лебеденко (Нехтій, 78), Кожанов, Фомін

Попередження: Саркісян, Кошелюк, Буличов, Берко - Козак, Фомін

Вилучення: Берко, 119

Серія пенальті: Сидоренко (0:1), Саркісян (1:1), Фомін (1:1, воротар), Шаврін (2:1), Мишнєв (2:1, повз ворота), Сартіна (3:1), Козак (3:2), Батюшін (4:2)

Інші три матчі чвертьфінальної стадії Кубка України відбудуться 30 листопада. Раніше "Апостроф" повідомляв про результати жеребкування 1/4 фіналу.