Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Джима завоювала "золото" чемпіонату Європи з біатлону

На чемпіонаті Європи з біатлону в Душниках-Здруй, Польща, відбулася спринтерська гонка серед жінок. Українка Юлія Джима завоювала золоту медаль

Джима пройшла дистанцію без промахів і показала впевнений хід. За швидкістю Джима була другою в гонці після німкені Деніз Херманн, але та допустила два промахи. У підсумку найближчу суперницю Світлану Слєпцову з Росії українка випередила на 27 секунд.

1. Юлія Джима (Україна) - 21:02.3 (0)
2. Світлана Слєпцова (Росія) - +27.0 (0)
3. Ірина Старих (Росія) - +37.8 (1)

Крім Джими, в гонці від України стартували Яна Бондар і Юлія Журавок. Бондар без промахів фінішувала 21-ю, а Журавок допустила три помилки при стрільбі і завершила гонку на 24-й позиції.

Як повідомляв "Апостроф", раніше на чемпіонаті Європи українка Анастасія Меркушина завоювала "бронзу" в індивідуальній гонці.