• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

7 травня

6 травня

Українка Повх виграла "срібло" чемпіонату Європи з легкої атлетики: опубліковано відео

Українка Олеся Повх завоювала "срібло" зимового чемпіонату Європи з легкої атлетики, який проходить у Белграді. Українка виграла медаль у бігу на 60 метрів.

Повх, яка в півфіналі здолала дистанцію за 7,16 секунди, завершила фінальний забіг з особистим рекордом (7,10) і поступилася 0,04 секунди Аше Філіп з Великобританії. "Бронзу" виборола польська спортсменка Єва Свобода.

Ця медаль стала четвертою для України на чемпіонаті Європи. Раніше бронзову медаль у стрибках в висоту виграла Юлія Левченко, "бронзу" в стрибках в довжину завоював Сергій Никифоров, а в стрибках з жердиною - Марина Кіліпко.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українські легкоатлетки взяли "золото" на турнірі в Мадриді.