Четвер, 2 травня

1 травня

Українські дзюдоїсти завоювали п'ять медалей на Кубку Європи

З 4 по 5 березня в польському Катовіце і чеській Празі пройшли змагання відкритого Кубка Європи з дзюдо серед чоловіків і жінок.

Змагання виявилися надзвичайно успішними для представників України, які вибороли на турнірі п'ять нагород, повідомляє прес-служба Національного олипмийского комітету.

У ваговій категорії до 66 кг українці взяли золоту і срібну медалі. У фінальній сутичці зійшлися відразу два українця - Богдан Отрут і Геворг Хачатрян. Перемогу святкував Богдан.

Сергій Дребот приніс Україні бронзову нагороду в категорії до 73 кг.

У жінок блискучу перемогу у категорії 48 кг здобула 16-річна Дарина Білодід, а Анастасія Сапсай в найважчій категорії завоювала бронзову нагороду.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українка Повх виграла "срібло" чемпіонату Європи з легкої атлетики.