Четвер, 2 травня

2 травня

Опубліковано яскраве відео святкування "Барселони" історичної перемоги над ПСЖ

На сайті каталонської "Барселони" опубліковано відео святкування після феєричної перемоги команди над французьким ПСЖ у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Іспанці створили щось неймовірне, обігравши парижан з рахунком 6:1. Зазначимо, що для виходу в чвертьфінал "Барселоні" було виграти у парижан з різницею в п'ять м'ячїй.

Цікаво, що до 88-й хвилині зустрічі рахунок був 3:1 на користь "Барселони", що зобов'язувало каталонців забивати ще три м'ячі. Неймовірно, але іспанська команда змогла тричі розписатися у воротах ПСЖ, отримавши заповітну путівку в чвертьфінал.

Це протистояння увійшло в історію турніру, так як вперше команда, що програла першу зустріч з різницею в чотири м'ячі, зуміла пройти у наступний етап.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що неймовірна перемога "Барселони" над ПСЖ викликала ажіотаж у мережі.