Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Ліга чемпіонів: "Ювентус" обіграв "Порту", "Лестер" вибив "Севілью"

Відбулися ще два матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. За їх підсумками в чвертьфінал вийшли "Ювентус" і "Лестер".

Італійський гранд після виїзної перемоги над "Порту" здобув і домашню перемогу. Єдиний у матчі гол був забитий з пенальті, який арбітр призначив за гру рукою Перейри. Футболіст "Порту" отримав червону картку, а вирок судді впевнено реалізував Дібала.

"Ювентус" - "Порту" - 1:0 (перший матч - 2:0)
Гол: Дібала, 42 (пенальті)

"Ювентус": Буффон, Дані Алвес, Бонуччі, Бенатія (Барцальї, 60), Алекс Сандро, Маркізіо, Хедіра, Куадрадо (Пьяца, 46), Дібала (Рінкон, 78), Манджукич, Ігуаїн

"Порту": Касільяс, Максі Перейра, Маркано, Феліпе, Лаюн, Данило, Андре Андре, О. Торрес (Отавіньо, 70), Браімі (Діого Хота, 67), Андре Сілва (Болі, 46), Соарес

Дебютант Ліги чемпіонів "Лестер" зумів пройти "Севілью" після поразки в першому матчі з рахунком 1:2. Господарі відкрили рахунок в матчі в середині першого тайму - Морган відзначився після подачі зі штрафного. А після перерви Олбрайтон збільшив перевагу "Лестера" ударом з меж штрафного. До слова, перед другим голом "Лестера" дальній удар Ескудеро прийняла на себе поперечина.

Відзначимо, що "Севілья" з 74-ї хвилини матчу грала в меншості після вилучення Насрі, а на 80-й хвилині матчу заробила пенальті, але не реалізувала його - Шмайхель відбив удар Н'Зонзі. Ще через чотири хвилини червону картку отримав головний тренер іспанського клубу Хорхе Сампаолі, який щось висловив арбітру.

"Лестер" - "Севілья" - 2:0 (перший матч - 1: 2)
Голи: Морган, 27, Олбрайтон, 54

"Лестер": Шмайхель, Сімпсон, Морган, Хут, Фукс, Марез (Амарті, 90), Дрінкуотер, Ндіді, Олбрайтон, Окадзакі (Слімані, 64), Варді.

"Севілья": Ріко, Меркадо (Маріано, 46), Пареха, Рамі, Сарабія (Йоветич, 46), Іборра, Нзонзі, Ескудеро, Вітоло, Насрі, Бен Йеддер (Корреа, 68).

Нагадаємо, "Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ювентус" - "Порту".