Четвер, 2 травня

2 травня

Голкіпер зробив неймовірний сейв у матчі НХЛ: опубліковано відео

Третя зустріч 1/8 фіналу Кубка Стенлі між "Чикаго" і "Нешвілл Предаторз" стала справжнім зоряним часом для голкіпера домашньої команди.

Страж воріт "Нешвілл Предаторз" врятував ворота своєї команди неймовірним чином, будучи в момент удару за воротами.

Здавалося б, шайба точно залетить у ворота, але відчайдушний стрибок голкіпера допоміг йому дістати шайбу, за що він отримав порцію овацій від рідних вболівальників.

Відзначимо, що "Нешвілл" все ж зумів перемогти в цій зустрічі з рахунком 3:2. Вирішальним стало взяття воріт у виконанні Кевіна Фіали, яке відбулося на 17-й хвилині овертайму.

Поки в серії до чотирьох перемог "Предаторз" ведуть з рахунком 3:0, що сталося в історії команди вперше.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що воротар з НХЛ дав інтерв'ю в бойовому шоломі пілота винищувача.