Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Дайте собаку-поводиря: мережі обурило рішення судді по голу Роналду в ворота Баварії

Мадридський "Реал" пройшов мюнхенську "Баварію" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів (4:2 у грі-відповіді та 6:3 за сумою двох зустрічей). Однак соцмережі обурило рішення угорського арбітра Віктора Кашшаї зарахувати гол Кріштіано Роналду в ворота "Баварії" в додатковий час матчу у відповідь.

На 105-й хвилині гри Роналду зрівняв рахунок у зустрічі, забивши фактично ключовий гол. Однак португалець зробив це з положення поза грою. Відзначимо, що, крім цього епізоду, Кашшаї ухвалив ще кілька спірних рішень. Зокрема, під питанням пенальті в ворота "Реала", друга жовта картка Відаля і третій гол у виконанні Роналду, який, судячи з усього, теж було забито з офсайду.

Нагадаємо, Віктор Кашшаї відомий українським уболівальникам тим, що не зарахував гол Марко Девіча у ворота збірної Англії на Євро-2012, вважаючи, що м'яч не перетнув лінію воріт.

Раніше "Апостроф" опублікував відеоогляд матчу "Реал" - "Баварія".