Неділя, 5 травня

Ліга чемпіонів: "Реал" в овертаймі пройшов "Баварію", "Лестер" і "Атлетіко" зіграли внічию

Відбулися перші матчі у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. За їх підсумками в півфінал турніру вийшли минулорічні фіналісти - "Реал" і "Атлетіко".

"Реал" пройшов "Баварію" в додатковий час. Мюнхенцям вдалося відігратися після домашньої поразки (1:2), однак овертайм команда Карло Анчелотті проводила в меншості (на 84-й хвилині другу жовту картку отримав Відаль) і пропустила тричі. Варто зазначити, що перший і фактично вирішальний гол "Реала" в овертаймі було забито з офсайду - арбітри не помітили положення поза грою у Роналду, який в цей вечір оформив хет-трик.

"Реал" - "Баварія" - 4:2 (перший матч - 2:1)
Голи: Роналду, 76, 105, 109, Асенсіо, 112 - Левандовскі, 53 (пенальті), Рамос, 78 (автогол)

"Реал": Навас, Карвахаль, Начо, Рамос, Марсело, Модріч, Каземіро, Кроос (Ковачич, 114), Іско (Васкес, 71), Бензема (Асенсіо, 64), Роналду

"Баварія": Нойєр, Лам, Хуммельс, Боатенг, Алаба, Хабі Алонсо (Мюллер, 75), Відаль, Роббен, Алькантара, Рібері (Коста, 71), Левандовскі (Кімміх, 88)

"Атлетіко" після мінімальної домашньої перемоги зіграв внічию в Англії і вийшов до півфіналу. Гості відкрили рахунок завдяки голу Сауля, а "Лестер" зумів відповісти лише одним влучним ударом. До речі, Варді став першим з 2012 року англійським футболістом, який забив у чвертьфіналі ЛЧ.

"Лестер" - "Атлетіко" - 1:1 (перший матч - 0:1)
Голи: Варді, 61 - Сауль, 26

"Лестер": Шмейхель, Сімпсон, Морган (Амарті, 84), Беналуань (Чілвелл, 46), Фукс, Марез, Ндіді, Дрінкуотер, Олбрайтон, Окадзакі (Ульоа, 46), Варді

"Атлетіко": Облак, Хуанфран (Ернандес, 56), Годін, Савич, Філіпе Луїс (Корреа, 74), Сауль, Габі, Хіменес, Коке, Феррейра-Карраско (Торрес, 69), Грізманн

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Роналду встановив унікальне досягнення в єврокубках.