• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

11 травня

10 травня

Гравець збірної України провів результативний матч у Нідерландах: опубліковано відео

Український півзахисник Олександр Зінченко ефективно зіграв за ПСВ у матчі чемпіонату Нідерландів проти "Зволле" (4:1).

Зінченко вийшов на поле відразу після перерви за рахунку 0:1 на користь "Зволле" і за 45 хвилин встиг зробити дві результативні передачі. Після пасу українця на 79-й хвилині гри ПСВ вийшов вперед, а на 88-й хвилині поєдинку довів рахунок до розгромного. З передач Зінченка забивали Аріас і Рамселар.

Відзначимо, що Зінченко потрапив у заявку ПСВ на матч вперше з 23 квітня. А на полі українець в попередній раз виходив ще 4 березня.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що український футболіст відзначився дебютним голом у Бельгії.