Субота, 27 квітня

26 квітня

"Ворскла" - "Зірка", "Дніпро" - "Карпати": відеоогляд матчів Прем'єр-ліги

У заключних матчах 29-го туру української Прем'єр-ліги "Ворскла" приймала "Зірку", а "Дніпро" - "Карпати".

"Ворскла" і "Зірка" зіграли внічию. Господарі відкрили рахунок у матчі завдяки красивому дальньому удару Хльобаса, проте в другому таймі Шуст допустив грубу помилку після удару Загальського і позбавив свою команду перемоги.

"Ворскла" - "Зірка" - 1:1
Голи: Хльобас, 31 - Загальский, 73

"Ворскла": Шуст, Ребенок, Даллку, Чижов, Сапай, Ткачук (Загорулько, 78), Чеснаков, Мякушко (Саків, 80), Шарпар, Одарюк (Кунєв, 68), Хльобас

"Зірка": Паст, Перейра, Кучеренко, Фатєєв, Полегенько (Щедрий, 59), Загальский, Дришлюк (Акименко, 70), Драченко, Збунь (Попов, 84), Есеола, Сітало

Попередження: Чижов, Чеснаков, Мякушко - Перейра, Дришлюк

У матчі конкурентів у боротьбі за виживання перемогу здобули "Карпати". Львівський клуб зумів виграти, поступаючись по ходу матчу з рахунком 0:2. "Карпати" забили три голи з 65-ї по 74-у хвилини і відірвалися від "Дніпра" в турнірній таблиці на 5 очок.

Також відзначимо, що ця поразка стала для дніпрян першою в чемпіонаті з листопада минулого року - безпрограшна серія команди налічувала 12 матчів.

"Дніпро" - "Карпати" - 2:3
Голи: Кочергін, 47, Довбік, 54 - Ксьонз, 65, Нестеров, 70, Грисьо, 74

"Дніпро": Лунін, Адамюк, Чеберячко (Кожушко, 86), Лопирьонок, Польовий, Кочергін, Чеберко (Когут, 71), Луньов, Влад, Довбік (Баланюк, 75), Вакулко

"Карпати": Боровик, Мірошниченко, Нестеров, Лобай, Матвієнко, Ксьонз, Вербний, Голодюк (Чачуа, 58), Гуцуляк (Грисьо, 58), Худоб'як (Кльоц, 84), Гладкий

Попередження: Луньов, Вакулко, Адамюк - Грисьо, Гладкий, Вербний

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що "Динамо" програло "Олімпіку", а "Шахтар" і "Зоря" здобули перемоги.

Розділ: Спорт Тема: Футбол