Субота, 27 квітня

27 квітня

Українець став чемпіоном Європи зі слем-данків: опубліковано відео

Відомий український данкер Вадим "Miller" Поддубченко виграв конкурс по кидках зверху на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3, який в ці дні проходить в Амстердамі.

У фіналі Поддубченко, який є бронзовим призером чемпіонату світу-2017, виграв у чинного чемпіона світу Рафала "Lipek" Липинського з Польщі. У своїй заключній спробі українець перестрибнув через трьох чоловік, після чого вбив м'яч в кільце

Відзначимо, що чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 на чемпіонаті Європи вийшла в чвертьфінал, де зіграє проти збірної Іспанії. По ходу турніру українці обіграли Туреччину (22:14) і Нідерланди (22:14).

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що український баскетболіст шокував легенд НБА неймовірним данком.