• НБУ:USD 39.55
НБУ:USD  39.55

20 квітня

19 квітня

Україна вперше за десять років завоювала медаль на чемпіонаті світу в чоловічому плаванні

Український плавець Андрій Говоров успішно виступив на чемпіонаті світу в Будапешті.

На дистанції 50 м батерфляєм представник України показав третій результат, завоювавши бронзову медаль.

У вирішальному запливі український спортсмен показав результат 22,84 сек. Цікаво, що у півфіналі у Говорова результат був кращим.

Золота медаль дісталася британцеві Бенджаміну Прауду (22,75 сек), а срібло - бразильцеві Ніколасу Сантосу (22,79 сек).

У фінальному запливі брав участь українець Андрій Хлопцов, який зайняв сьоме місце з результатом 23,31 сек.

Цікаво, що бронзова медаль Говорова - перша за десять років медаль для України на чемпіонаті світу в чоловічому плаванні. До цього остання медаль у цьому виді програми дісталася Олегу Лісогору, який виграв змагання в 2007 році.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Долгополов поступився у фіналі турніру в Швеції.

Розділ: Спорт Тема: Спорт