• НБУ:USD 38.85
НБУ:USD  38.85

29 березня

"Олімпік" зіграв внічию з ПАОКом в Лізі Європи: відеоогляд матчу

Донецький "Олімпік" провів свій перший єврокубковий матч в історії існування клубу. Суперниками донеччан були футболісти грецького ПАОКа, а зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Підопічні Романа Санжара з перших хвилин матчу намагалися нав'язати боротьбу більш іменитому супернику і у них це добре виходило. Після "сухого" першого тайму вже в дебюті другої половини відзначився Біленький, замкнувши простріл зі стандарту. На цей м'яч гості відповіли точним ударом Педро Енріке на 59-й хвилині.

Незважаючи на всі старання "Олімпіка", більше забити не вдалося.

Олімпік - ПАОК 1:1
Голи: Біленький, 49 - Педро Енріке, 59

Олімпік: Махарадзе, Лук'янчук, Кравченко, Шабанов, Немчанінов, Богданов, Цимбалюк, Шестаков, Хомутов (Михальов, 69), Моха (Мигунов, 64), Біленький (Сондей, 78)

ПАОК: Рей, Матос, Варела, Креспо, Леовац, Шахов (Бисесвар, 55), Каньяс, Чимирот, Джалма Кампуш (Педро Енріке, 55), Прийович, Мак (Пелкас, 81)

Попередження: Кравченко - Шахов, Леовац

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" стартувало в кваліфікації Ліги чемпіонів з перемоги.