Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Український плавець завоював "срібло" чемпіонату світу: опубліковано відео

Українець Михайло Романчук став срібним призером чемпіонату світу з водних видів спорту в Будапешті. Український плавець завоював медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Романчук кваліфікувався до фіналу з найкращим результатом, а у вирішальному запливі поступився тільки олімпійському чемпіону Грегоріо Палтріньері з Італії. Українець показав результат 14:37,14 і програв переможцю лише 01,29 секунди. У той же час бронзового призера Мака Хортона з Австралії Романчук випередив майже на 10 секунд.

Відзначимо, що Романчук завоював свою першу в кар'єрі медаль чемпіонату світу і побив попередній національний рекорд (14.44,11 хвилини).

Всього на ЧС-2017 українська збірна завоювала дев'ять медалей (два "срібла" і сім бронзових нагород), що стало найкращим результатом в історії України.

Нагадаємо, як повідомляв "Апостроф", раніше в Будапешті Україна вперше за десять років завоювала медаль на чемпіонаті світу в чоловічому плаванні.